Evde Kalemtraş Paketleme İşi

yorumsuz
362 okundu

Günümüz dünyasında ihtiyaç listesinde birçok farklılık meydana gelmektedir. Eskiden özel ihtiyaç olarak görülen bütün ihtiyaçlar, artık zorunlu ihtiyaç olarak şekil almaktadır. Bu yüzden de artık kişilerin birçoğu ekonomik anlamda sıkıntı içerisine girebilir. Daha iyi bir standardı yakalamak isteyen kişiler de ek işlere başvurarak gelir elde etmek isterler. Özellikle kadınların ve öğrencilerin başvurduğu ek işler sayesinde, düzenli bir şekilde iyi bir gelir kapısı yaratılmış olacaktır. Firmalar, üretim işlemi dışındaki paketleme işlerinde genel olarak zorluk yaşamaktadırlar. Makinelerden faydalanarak paketleme işi gerçekleştirmek oldukça maliyetli olacaktır. Bu yüzden de paketleme işinde ek iş imkanı yaratılmış ve evde çalışmak isteyen kişilerin kullanımına sunulmuştur.

Evde Kalemtıraş Paketleme İşi Nedir?

Okul dönemlerinin başlamasıyla beraber kırtasiye malzemelerinin de satışında büyük bir patlama meydana gelecektir. Bunun için imalat yapan birçok firma satışlara yetişmeye çalışacaktır. Bunun için de üretilen kalemtıraşların yeteri miktarda paketlenmesi gerekecektir. Çoğu firma artık evlere ek iş vererek, bu ihtiyacı gidermeye çalışmaktadır. Kalemtıraş paketleme işinde öncelikle firmadan gelecek olan yetkililer, çalışanlara bütün detayları ve incelikleri anlatacaklardır. Bu sayede özellikle hızlanmak ve para kazanmak isteyen kişilerin öğrenmesi sağlanacaktır. Kalemtıraşlar genel olarak kutulara 10’lu paketler halinde yerleştirilir. Aynı renk kalemtıraşlardan oluşturulan paketleme işlemleri, en sonunda kolilere dizilerek sonlandırılmış olacaktır. Her paket bitiminde, paketlerin ağızlarının para bantlarıyla kapatılması gerekecektir. Bu sayede evde kalemtıraş paketleme işi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Kalemtıraş paketleme işi, ek işler arasından en çok sürekliliği olan işlerden bir tanesidir. Bu yüzden de paketleme adedi başına 10 kuruşluk bir ödeme yapılır. Ev hanımları ve öğrenciler, günlük 1000 adet paketleme işlemi gerçekleştirdiklerinde günlük olarak 100 TL bir gelir elde ederler. Aynı zamanda bu hız ve özen devam ettirildiği takdirde aylık 3000 TL gelir kazanılacaktır. Bu sayede birçok ihtiyacın görülmesi sağlanır. Kişiler ek iş ilanı veren firmaların internet sitelerine girerek, gerekli bilgileri doldururlar ve işe başvurularını yaparlar. Firmaların da uygun bulması halinde, artık çalışmaya başlayabilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın