Evde Katlama İşi 2018

3.966 yorum
25.054 okundu

Evde katlama işi yaparak para kazanmak artık çok kolay.  Birçok kimse özel günler için da.vetiye bastırması yaparken, matbaa firmaları ise bu ürünlerin katlama işlerini yine her zaman olduğu gibi evlerinde çalışmak isteyen bayanlara vermektedir.

Evlerinde oturduğu yerden para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve işsizler için evde ek iş imkanı olan bu katlama işinde her zaman olduğu gibi yine çok para var diyebiliriz. Özellikle para kazanmak için yol bulamayan ve para kazanmanın zorluğunu bilenlerin kolaylıkla para kazanabileceğini ifade edersek de doğru olacaktır.

Öncelikli olarak katlama işi veren firmaları sizlere birçok bastırdığı ürün gönderecektir. Sizler verilen ürünleri zarflara koyarak hazırlayacak ve davetlilere verilecek hazır hale getireceksiniz. Para kazanmanın bu kadar kolay olduğu bu durumda ise firmalar evde ek iş için güzel paralar ödemektedir.

Ev hanımlarına ek iş veren firmaların katlama yaparak para kazanmak isteyenlere verdiği para ise tane başına verilmektedir. Tane başına ödeme yapan firmalar ortalama 5 – 10 kuruş arasında para vermektedirler. Verilen işin çokluğuna göre ödeme yapan firmalar toplamda verdikleri 5 bin katlama işi için 250 TL para ödemesi yapmaktadırlar. Eğer ayda 10 – 20 bin arası katlama işi yapabilirseniz 1,500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Evden ek gelir elde etmek isteyenlerin için büyük bir fırsat olan bu iş için firmalar sitemiz üzerinden kişilerle irtibata geçmektedir. Bırakılan mail adresleri ile firmalar iletişime geçmekte ve ev hanımları, öğrenciler ve işi olmayanlar için büyük bir fırsat olan bu işten para kazanmak ise oldukça kolaydır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Katlama İşi 2018 (3.966 Yorum)

1 197 198 199