Evde Kitap Ayracı İşi

599 yorum
23.108 okundu

Evden çalışarak gelir elde edebileceğiniz yeni bir iş fırsatıyla karşınızdayız. Bu yazımızda konu edindiğimiz iş fırsatıysa, evde kitap ayracı işi. Kitap ayıracının ne olduğunu bilmeyenimiz yoktur herhalde ama biz yine kısaca bahsedelim, kitap okumayı severlerin sıkça kullandıkları ve okudukları sayfaları unutmamak için kullandıkları malzemelerdir. Bu ürünler her ne kadar fabrikada üretiliyor olarak bilinse de, bu ürünlerin üretimini evde çalışarak gelir elde etmek isteyen kişiler üretiyor. Bu üretim konusunda istisnalar olabilir ama kitap okumayı severlerin, el emeğiyle elde edilmiş ürünleri daha çok kullanacağız kaçınılmaz bir gerçektir. Bizde bu yazımızla kitap ayıracı nasıl yapılacağı, bu işin kimler tarafından yapılabileceği ve bu işi hangi firmaların sağladığını ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Evde Kitap Ayracı İşi Yapabilir Miyim?

Kimler yapabilir diye bir genellemeyi yanlış buluyorum. Herkes verilen görevi yerine getirmek için, çaba gösterir ve bu işi de elinden geldiğince yapmaya çalışır. Çünkü, bu kişilerin bu işe ve bu işten gelecek gelire ihtiyacı vardır. Sizinde bu yazıyı araştırıp bu yazıyı okuyor olduğunuza göre bu işi yapabileceğinize dair inancınız var. Bu yüzden şu özelliklere sahip kişi bu işi yapabilir ama şu özellikler bulunmayan kişi bu işi yapamaz demeyi çok yanlış buluyorum. Konumuza dönecek olursak, evden çalışarak gelir elde etmek isteyen kişilerin çoğunluğu ev hanımlarından oluşmakta. Bu genellemeye göre yapmış olduğumuz varsayımda, el işleri bilmeyen ev hanımı çok nadirdir, bu yüzden kitap ayıracı yapmak ev hanımları için basit bir el işinden ibarettir.

Evde Kitap Ayıracı İşi Nasıl Yapılır?

İletişime geçmiş olduğunuz ilgili firma bu konuda size gerekli olan tüm araç ve gereçleri sağlıyor. Size oluşturmuş olduğu kitapçıkta yer alan örneklerden faydalanarak, kitap ayıraçları oluşturmanızı istiyor. Bu örnekler halı ve kilim tasarımları olabilir veya daha başka çocuklar için bir tasarım olabilir, buna benzer tasarımlar yapmanızı istiyorlar.

Evde Kitap Ayıracı İşi Veren Firmalar

Bu firmalar genellikle kitap basımı ve dağıtımı yapan firmalardır, bu alanda faaliyet gösteren firmalarla iletişime geçerek, kitap ayıracı işi alabilirsiniz.

Sizde Evde Kitap Ayıracı işi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Kitap Ayracı İşi (599 Yorum)

  1. samsun esenevlerde ikamet ediyorum. el işlerinde çok iyiyimdir.Daha önce mobilya boyama, nikah şekeri, takı işleri mandal işlerinde çalıştım.Yaklaşık bir buçuk saatte 200 adet tütün sarabilirim. 3
    dakikada 90 kelime yazabilirim.İletişim için mail adresimden ulaşabilirsiniz. ebruaykutarslan87@gmail.com.

  2. samsunda bafrada yaşıyorum öğrenciyim el işine elim yatkıındır geri dönüş olursa mutlu olurum

1 29 30 31