Evde Komposto İşi

159 yorum
11.937 okundu

Komposto ülkemizde çok sık tüketilen ve hazmı kolaylaştırması ile bilinen bir içecek olmaktadır. Yeni doğum yapanlardan, yeni ameliyat olanlardan tutun da, yazın serinleme amacı ile tüketen kişilere değin birçok kişi hayatında en azından bir kez komposto içmektedir. Bu kadar talep gören bir içeceği siz de paraya çevirmek istiyorsanız evde komposto işi yapabilirsiniz.

Evde Komposto İşi Yapabilir Miyim?

Hastaneler, aş evleri, Ramazan Ayı boyunca iftar veren belediyeler, doğum evleri ya da çeşitli firmalar kompostoya ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle iş imkanı geniş olan bir ek iştir. Eğer işe başlamak ve para kazanmak istiyorsanız öncelikle küçük çapta hizmet sağlayan ya da belirli bir süreliğine eleman arayan yerlere başvurunuz. İşi yapabileceğinize inanıyorsanız artık gerçekten evde komposto işi yaparak para kazanmak bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Bu doğrultuda kendinize büyük fabrikalar, hastaneler ya da firmalar bulabilirsiniz. Böylece çalışma süreniz hem daha uzun olacak, hem de eskisinden daha fazla ücreti gelir haznenize koymuş olacaksınız. Bayanların birçoğu bu işi yapıyor.

Evde Komposto İşi Nasıl Yapılır?

Komposto işini merak eden birçok takipçimiz bulunmaktadır. Bu nedenle de biz sizlere bugün işin nasıl yapıldığı konusunda ipuçlarını vermeye çalışacağız. Öncelikle bir kurum ya da kuruluşla anlaşıyorsunuz. Sonra size malzemeler verilerek evinize getiriliyor. Ardından sizden litre bazında komposto isteniyor. Sizler de verilen malzemeleri kullanarak istenilen litre bazında kompostoyu hazırlıyorsunuz. Kompostolar hazır olduğunda firmayı arıyorsunuz ve kompostoları teslim ediyorsunuz. Böylece komposto işi sektörüne başlıyorsunuz.

Evde Komposto İşi Veren Firmalar

Belediyelerin birçoğu bu konuda destek veriyor. Özellikle hanımlara ek iş desteği olması açısından ve kadın istihdamı için bu işi vererek aşevlerinde bu kompostoları ihtiyaç sahiplerine ikram ediyorlar. Ramazan Ayı geldiğinde ise ihtiyaç 2 ya da 3 katına kadar çıkabiliyor. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız belediyelere başvurursanız SGK imkanınız da artıyor. Ancak; ücret çok yüksek olmuyor. Bunun dışında özel hastanelere başvurabilirsiniz. Hastaneler günün belli saatinde sizi hastanenin yemek hanesinde çalıştırarak sigorta yapabiliyor. Seçenekleri değerlendirip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizde Evde Komposto İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Komposto İşi (159 Yorum)

  1. Merhaba bende ek iş istiyorum yardımcı Olabilirmisiniz eşime destek olmak için istiyorum çok ihtiyacımız var istanbul ümraniye

  2. Evde paketleme yada diğer el işlerinin hepsini itina ile yaparım.disiplinli ve titiz birisiyim. İşleri zamanında yetiştirririm. Pratik ve çabuk iş yaparım. Lütfen artık dönüş yapın aylardır başvuruyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Lütfen bu işi verin bana artık çalışma ekibim var Ankara mamak

  3. Evde 4 kisiyiz benzer işlerde tecrübe var ise ihtiyacimiz var geri dönüş yaparsanız sevinirim yer istanbul esenler bizide görürseniz seviniriz.

  4. Merhaba evde komposto işi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  5. Eskişehir’de ikamet etmekteyim iki çocuğumun eğitim masrafları için bu işe ihtiyacım var evde komposto işine talibim

1 7 8 9