Evde Kostüm Dikerek Para Kazan

34 yorum
3.664 okundu

Bayanların son zamanlarda iş yaşamına katılması sonucunda artık birçok alanda sektör genişlemesi yaşanmaya başladı. Bu nedenle de bayanlar kendilerine yeni iş imkanları bulmaya gayret gösteriyorlar. Ev hanımı olan kişilerin belki de en çok aşina oldukları nokta dikiş konusudur. Dikiş yaparak gelir elde etmek isteyen bayanlara en çok para kazandıran dal ise; kostüm dikerek para kazanmak yöntemidir.

Kostüm Dikme İşi Yapabilir Miyim?

Kostüm yapma konusunda birçok konuda kaynak web sitesi bulabilirsiniz. Bayanların büyük bir çoğunluğu en çok bildikleri ve en önemlisi de yapmaktan keyif aldıkları kostüm işini yapıyorlar. Eğer siz de bu işi yapıp yapamamak konusunda bazı tereddütler yaşamaya başladıysanız hemen tereddütleri kenara atarak yapabileceğinize inanmanız gerekiyor. Kostüm dikme işi konusunda tereddüt yaşayan bayanlar eğer dikiş konusunda az da olsa bilginiz varsa ve dikiş için gerekli olan dikiş makinesi gibi malzeme ya da araçlara sahipseniz elbette ki siz de bu işi kolay bir şekilde yaparak para kazanıp ekonomik özgürlüğünüze hemen kavuşabilirsiniz.

Kostüm Dikme İşi Nasıl Yapılıyor?

Kostüm dikme konusunda kararlı bir hale geçtiyseniz bu işin nasıl yapılacağını araştırmanız gerekiyor. Hiç kendinizi yormanıza gerek yok. Hemen nasıl yapacağınız konusundaki bilgileri sizlere vereceğiz. Bu işi yapmak için önce hangi sektöre hizmet edeceğinizi belirlemeniz lazım. Çocuk ya da bebek kostümleri, yetişkin kostümleri dikerek para kazanmak ya da tarihi kostümler arasından hangi türdeki kostümlerden dikmek istediğinizi belirleyip bu sektörde hizmet veren yerlere başvuru yapmanız gerekiyor. Siz kabul edildikten sonra size her türlü malzeme veriliyor ve hemen işe başlıyorsunuz.

Kostüm Dikme İşi Veren Firmalar

Elinizin yatkınlığına ve en önemlisi de sabırlı olduğunuza inanıyorsanız bu işi veren firmalara başvuruda bulunmanız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse; eğer çocuk kostümleri ya da palyaço gibi eğlence hizmetlerine hitap eden kostümler dikmek istiyorsanız organizasyon firmaları için başvuruda bulunabilirsiniz. Yetişkin kostümleri yapmak isterseniz de tiyatro kulüplerine, belediye tiyatrolarına, TV kanallarına ya da otellere başvuruda bulunabilirsiniz. El emeğiniz ile para kazanarak siz de gelir elde etmek istiyorsanız bu iş tam size göre.

Sizde evde kostüm dikerek para kazanmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Kostüm Dikerek Para Kazan (34 Yorum)

  1. Merhaba, evimde makinelerim var, kaliplarim var, yetiskin ve cocuk olmak uzere , dikis nakis, giyim uzerine eğitimim ve tecrubelerim var .en kisa zamanda iletisime gecerseniz sevinirim . Iyi calismalar