Evde Lavanta Keseleme İşi

981 yorum
49.411 okundu

Sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde bilindik bir ürün olan lavanta özellikle kış aylarının yaklaşması ile satış patlamaları yapmaktadır.

LAVANTA KESELEME İŞİ NASIL OLUR?

Lavanta keseleme işinin öncelikli olarak amacı küçük keselere lavantaların yerleştirilmesi ve böylece güzel bir görüntü yaratılmasıdır.

Peki, ama lavanta keseleri nerelerde kullanılır?

  • Düğünler,
  • Kınalar,
  • Sünnetler,
  • Kışlık kıyafet araları,

Ev hanımlarına ek iş imkanları hakkında bilgi almak için aşağıya tıklayınız. Tanesi 2 – 5 TL arasında satılmakta olan lavanta keselerini firmalar genellikle bayanların yapması için evlere ek iş olarak vermektedirler.

LAVANTA KESELEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Lavanta keseleme işinde günde ortalama 100 paket veya 200 paket iş veren firmalar para ödemelerini ise haftalık olarak yapmaktadırlar. Haftalık en fazla 100 TL ödeme yapan firmalar eğer sizlerden farklı süslemeler veya farklı modeller isterler ise bu para 150 – 200 TL’ye kadar çıkabilir. Böylece bir ayda kazanacağınız para toplamda 600 – 750 TL arasında değişebilir.

LAVANTA KESELEME İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM

Yukarıda vermiş olduğumuz lavanta keseleme işi ile ilgili olarak firmalardan iş ilanları gelmektedir. Bu ilanları internet sitemiz üzerinden takip edebilir ve günlük olarak bilgi alabilirisiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Lavanta Keseleme İşi (981 Yorum)

  1. Gaziantep te oturuyorum böyle işlere elim çok yatkın süslemelerle ilgili el becerim var bu ise de çok ihtiyacım var lütfennnn

  2. Sabun malzemelerim evde var her çeşit onları da yapabilirim daha öncede yaptım gaziantep te oturuyorum

  3. Merhabalar öncelikle lavanta aşığı biri olaraj bu işi zevkle yapacağımdan emin olabilirsiniz:) gerekirse kendime ait grup kurarak daha fazla keseleme işi yapabilirim el hızlı ve titizimdir dönüş yapmanızı rica ediyorum

  4. merhabalar hatayda oturuyorum lise mezunuyum evliyim kiradayım bu işe çok ihtiyacım var gerçekten elimden her iş gelir yeterki iş olsun iletişime gerçerseniz çok memnun olurum teşekkür ederim

1 58 59 60