Evde Leblebi Paketleme İşi

5.635 yorum
106.683 okundu

Evde yapılacak kategorisine gün geçtikçe yeni işler eklenmekte ve yeni fikirler ortaya çıkmakta. Bizde evde yapılacak işlerle ilgili tüm bilgileri, sizinle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda size henüz yeni bir iş olan, evde leblebi paketleme işinden bahsedeceğiz. Her gün yeni bir paketleme işi çıkıyor ve bu paketleme işleri ile evinden para kazanan binlerce kişi bulunmakta. Bu paketleme işi ise daha henüz yeni yeni evlere verilmeye başladı. Sizde daha henüz paketleme işlerine başlamadıysanız ilk adımınızı kolay ve zahmetsiz olan, leblebi paketleme işi ile başlayabilirsiniz. Ev hanımlarının, öğrencilerin ve evde çalışma yöntemini seçmiş olan herkesin yapabileceği bir iştir.

Evde Leblebi Paketleme İşi Yapabilir Miyim?

Evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi ben bu işi yapabilir miyim? Sorusu cevabı ise, tartışılmadan evet, sizde yapabilirsiniz. Çünkü herhangi bir zorluğu bulunmamaktadır. Size büyük poşetler olarak gelen leblebileri, istenilen grama bölerek, paketlemeniz. Burada dikkat edilecek olan ana konu, ağırlığıdır. Ağırlık ne fazla olmalı, nede az olmalıdır. Fazla olursa şirket size bir daha iş yaptırmayabilir. Az olursa bu sefer ürünü alan kullanıcıların şikayeti üzerine yine firma sizinle çalışmayabilir.

Bu konulara dikkat ettiğiniz sürece sizde bu işi yapabilirsiniz. Leblebi paketleme işi kolay ve herkes tarafından yapılacak işler kategorisinde yer alır. Sizde gerekli firmalar ile iletişime geçerek bu işi alabilir ve evden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Günde birkaç saatinizi ayırarak, aylık 2000 Türk Lirası ve üzeri gelir elde edebilir ve aile bütçenize destek olabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimine yardımcı olabilir ve onlara güzel hediyeler alarak mutlu edebilirsiniz.

Evde Leblebi Paketleme Nasıl Yapılır?

Yukarı paragrafta konusu geçmiş olan paketleme işi, ilgili firmadan alınan leblebilerin, istenilen ağırlıkta paketlere doldurulması işlemidir. Burada dediğimiz gibi, ağırlıklarına dikkat etmelisiniz.

Evde Leblebi Paketleme Veren Firmalar

Bu firmalar genelde kuruyemiş ve baharat ürünleri üreten firmalardır. Sizde çevrenizdeki bu firmalar ile iletişime geçerek, leblebi paketleme işi alarak evinizden ek gelir elde edebilir ve ailenize maddi yönden destek çıkabilirsiniz.

Sizde Evde Leblebi Paketleme İşi yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Leblebi Paketleme İşi (5.635 Yorum)

1 279 280 281