Evde Mandal Montaj İşi

1.624 yorum
21.692 okundu

Herhangi bir iş deneyiminiz yok mu? Evde günün yarısından fazlasında boş mu kalıyorsunuz? İşte tam size göre bir iş evde mandal montaj işi. Bütün ev hanımlarının başına gelmiştir. Sanırım mandalın yayından ayrılması.  Onu hemen iki saniyede yerine takabiliyorsunuz. Çok kolay değil mi. İşte mandal montaj işinin ayrıntıları.

Eğer mandal montaj işini yapmasını bilmiyor iseniz öğrenmek çok kolay nasıl mı? Hemen herkesin elinin altında internet vardır. İnternetteki videoları izleyerek öğrenebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken evde mandal montaj işi yapan bir firmaya iş başvurusunda bulunmak. Yapıp yapamayacağımızı bilmeden nasıl başvurucağız dediniz sanki. Zaten ilgili firma size öncelikle denemeniz için bir miktar mandal montajı yaptıracaktır sonra başvurunuzu değerlendirip size ödemeler ve teslimat konusunda bilgi verecektir. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlandı ise ne güzel çünkü artık kolay ve evinizin işlerini aksatmadan para kazanabileceksinizdir. Ödemeler genellikle siz işi teslim ettikten sonra yapılır.

Alacağınız paranın hesabı ise yaptığınız mandalların kilosu üzerinden yapılmaktadır bu da ne kadar fazla kilo da mandal montajı yaparsanız o kadar fazla para kazanacağınız anlamına gelmektedir. Atıyorum 5 kilo mandal işi aldınız bu 5 kilo mandalı istediğiniz günde değil atıyorum firma 5 kilo mandal 2 günde bitecek dedi o 5 kilo mandalı belirtilen günde teslim etmek zorundasınız. Oldu da hastalandınız veya acil bir işiniz çıktığı için mandalları istedikleri günde teslim edemeyeceksiniz bu durumunuzu firmaya bildirmediğiniz takdirde firma alacağınız paradan kesinti yapabilir ya da sizi işten çıkarabilir.

Bu iş siz değerli okuyucularımıza da mantıklı gelmedi mi? O halde ne duruyorsunuz hemen evde mandal montaj işini araştırmaya başlayın ve başvurunuzu yapın. Artık sizde evde kolay para kazanabilirsiniz.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Mandal Montaj İşi (1.624 Yorum)

  1. Sakarya merkezde ikamet ediyorum

    Bu işle ilgileniyorum.Geri dönüşünüz sevindirir.İyi çalışmalar

  2. eskisehir merkezde oturuyorum umarım banada bu is cıkar kialdıgım maasıma ek olarak katkıda bulunur cok ihtiyacım var aslında makum faturaları odemekten cocukların egitimine ve gecinmeye para klamıyor isim geregi vardiyalı calısıyorum bos zamanlara evimde ve is yerinde yaparım diyorum kendime de güveniyorum umarım cocuklarım icin cıkar diyerek allaha dua ediyorum

  3. ANKARA merkezde oturuyorum.El becerilerim çok iyidir bu işi yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  4. Selamunaleykum bende evime bi katkıda bulunmak istiyorum çocuklarım okuyo güzel iş geri dönüş yaparsanız minnettar kalirim?

  5. Burdur merkezde oturuyoruz ekibimizle hızlı ve zamanında teslimat yapabiliriz paketleme işini istiyoruz lütfen geri dönüş bekliyoruz işe çok ihtiyacımız var lütfen

1 79 80 81