Evde Mantı İşi

230 yorum
28.061 okundu

Bayanlara sunulan iş fikirlerine baktığımızda birçoğunu evden yemek yaparak satmak konusunda sunulan iş fikirleri oluşturuyor. Tüm bunlardan dolayı evden yemek yapıp satmak hem karlı, hem de bayanların en severek yaptığı işler arasında yer almaktadır. En çok para kazanabileceğiniz yemek sektörü ise mantı sektörü olmaktadır. Evde mantı işi yapıp yüksek gelirler elde eden birçok kadın bulunmaktadır.

Evde Mantı İşi Yapabilir Miyim?

Her gün eşin, ailesine ya da en azından kendisine yemek yapan bayanlar bu kabiliyetlerini paraya çevirebilirler. Sadece biraz daha disiplinli ve aynı zamanda da kurallı bir şekilde çalışarak bu işi kolay bir şekilde icra edip yüksek miktarlarda para kazanabilirler. Evde mantı işi yaparak para kazanmak isteyen bayanların sayısı da bir hayli fazla olmaktadır. Bu işi yapıp yapamayacakları ya da hangi meziyetlere sahip olmaları gerektiğini araştıran ev hanımlarına bizler de bu yazımız sayesinde yardımcı olmayı planlıyoruz. Evde yapabileceğiniz belki de en lezzetli iştir. Sadece mantı açmayı bilmeniz bu iş için yeterli meziyet olmaktadır.

Evde Mantı İşi Nasıl Yapılır?

Evinden çalışarak para kazanmak isteyen ve ekonomik yönden ya da aile hayatı yönünden artık özgür bir yaşam devam ettirmek isteyen ev hanımlarına mantı yapma konusunda sunulan iş fikrini şiddetle tavsiye etmekteyiz. Mantı açmayı biliyorsanız ve biraz da yemek yaparken temizlik kurallarına uyabiliyorsanız hemen mantı işi için başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu işin nasıl yapıldığını anlatmak istiyorsunuz. İş için firmalar ile anlaşmalar sağlıyorsunuz, size malzemeler veriliyor ve sizden belirtilen miktarda mantı açmanız isteniyor. Mantılar açıldıktan sonra sizden alınıyor ve aşçılar tarafından o firmada pişirilerek servis ediliyor.

Evde Mantı İşi Veren Firmalar

Yukarıda söz ettiğimiz işleyişte kafanıza takılan sorunun bu işi veren ve para kazandıran firmaları nasıl bulacağınız yönünde gerçekleştiğini tahmin ediyor. Bu yüzden de size açıklamada bulunmak istedik. Mantı yapmak için iş arıyorsanız ev yemekleri yapan yemek yerlerine, restoranlara ya da otellere başvurularda bulunabilirsiniz. Özellikle ev yemekleri yapan yerlerin bu konudaki talepleri bir hayli fazladır ve tercih edilirsiniz.

Sizde Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Mantı İşi (230 Yorum)

  1. Biz iki kisi olarak evde kaliteli malzemelerle hakiki kayseri mantisi yapiyoruz ve sehir disinada gonderiyoruz siparislerinizi bekliyoruz

  2. izmir bornovada oturuyorum üniversite öğrencisiyim ek iş yapmak istiyorum gıda mühensiliği bölümünde okumaktayım

  3. Izmır balcovadan merhaba ev mantısı yapmaktayım.Satabilmem için yardımcı olursanız sevinirim tlf:05382333421

  4. Ev hanımıyım evde mantı yapıp satmak ıstıyom temız lezzetli yaparım gerı donersenız sevınırım bolu merkezdr oturuyom iletısım 0541 201 27 09

  5. Merhabalar İstanbul Anadolu yakası Evde mantı açmak isteyen yada gelip mantı cafe de çalışmak isteyen hanımlar mail ile lütfen iletişime geçsin ücret yapılan kg başına 5 tl dir. Çalışma saatlerinizi yada çalışma günlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Ne kadar çok kilo gram mantı yapılırsa kazançta artmış oluyor. Bilgilerinize (ruhan.guzel83@gmail.com)

  6. Merhaba İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyorum evde mantı yapıp çevreme satıyorum ilgilenen firma veya cafelerden sipariş bekliyorum

  7. Merhabalar ist pendikte ikametgah etmekteyim. 7 kişilik bir ekibimizle mantı işi yapmaktayız. Siparişte sınır yoktur. Bizimle çalışmak isterseniz 0536 893 83 90 nolu hattan iletişime geçebilirsiniz

1 11 12 13