Evde Nikah Şekeri İşi İle Ayda 2000 TL

2.653 yorum
25.376 okundu

Evden para kazanmak isteyen bayanlar… Evde nikah şekeri hazırlayarak aylık 2,000 TL’ye kadar para kazanmak isterseniz bu işimiz tam size göre diyebiliriz. Özellikle internette gezinen ve kendisine ek iş arayan bayanların birçoğunun evlerinde rahatlıkla yapabileceği bir iş olan evde nikah şekeri işi, kısa zamanda çok güzel paralar kazandırmaktadır.Firmaların özellikle evde çalışan bayanlara özel vermeyi tercih ettiği evde nikah şekeri işi çok iyi bir çalışma ile aylık 2,000 TL civarlarında para kazandırmaktadır.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Bu işte fiyatı tam ne vermek doğru olmayacaktır. Çünkü kimi firmalar tane başına 10 kuruş verirken kimileri ise tane başında 25 kuruşa kadar çıkabiliyorlar. Kendi el becerileriniz ve yaptığınız güzel ürünler ile eğer firmanızdan memnun kalırsanız kolayca para kazanabilirsiniz. Kazanılacak olan parada ortalama olarak 2,000 TL civarlarına kadar çıkmaktadır.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ NASIL YAPILIR?

Firmaların sizlere vereceği malzemeleri bir araya getirerek bir nikah şekeri yaparsınız. Hazırladığınız nikah şekeri başına firmalar size para öderler. Nikah şekeri işinde her işte farklı şekiller ve farklı ürünler gelecektir. Her ne kadar yapması zor olsa da tane başına firmalar iyi para bırakırlar.

Firmalardan iş almak isteyenler aşağıda yer alan yorum kısmından yorum yapabilir ve firmaların kendilerine ulaşmalarını sağlayabilirler. Böylece kolayca para kazanma fırsatını elde ederler. İşi almak isteyen adaylar sadece mail adreslerini yazmalı ve kesinlikle özel bilgilerini vermemelilerdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Nikah Şekeri İşi İle Ayda 2000 TL (2.653 Yorum)

  1. İki aydı nerdeyse bütün paketleme işlerinize yazdım. Cevap yok. Ne yapmam gerekiyor.

  2. Hatay da yaşıyorum bu işi çok istiyorum geniş grup kitlesine sahibim el çabukluğu ile vaktinden önce bitirebilirim

  3. merhabalar hatayda oturuyorum lise mezunuyum evliyim kiradayım bu işe çok ihtiyacım var gerçekten elimden her iş gelir yeterki iş olsun iletişime gerçerseniz çok memnun olurum teşekkür ederim

1 136 137 138