Evde Pergel Takımı İşi

634 yorum
27.040 okundu

İlkokul yıllarından tutun da üniversite yıllarına kadar hayatın her alanında ihtiyaç duyduğumuz pergel takımları sayesinde bayanlar ceplerine paralarını koyuyorlar. Her geçen gün gelişmeye devam eden ve bayanların da sıklıkla rağbet göstermeye başladığı evde ek iş sektöründe yeni değil ancak bayanların pek başvurmadığı işten söz etmek istiyoruz. Evde pergel takımı işi sayesinde para kazanan bayanlar arasına giriş yapabilirsiniz.

Evde Pergel Takımı İşi Yapabilir Miyim?

Evinden çalışan bayan sayısı her gün artmaya devam ediyor. Bayanlar daha birkaç senede çok büyük gelirler elde etti. İşten çıkarıldıysanız, iş bulamıyorsanız ya da işte çalışmak yerine evden çalışıp çocuklarınıza da bakmak istiyorsanız hemen bu işe giriş yapabilirsiniz. Evde pergel takımı işi yaparak para kazanmak isteyen kişiler arasında siz de bulunuyorsanız bu işi yapmanız için pek bir engel bulunmamaktadır. Engelden ziyade en kolay işler arasındaki yerini korumaya devam etmektedir. İş için duyulan ihtiyaç fazla olduğundan dolayı işi bulma şansınız da bir o kadar fazla olmakta ve kazanç vermektedir.

Evde Pergel Takımı İşi Nasıl Yapılır?

Bu işin nasıl yapıldığını sizlere anlatmaya başlamak istiyoruz. İşi yapmanız için size pergel takımının içine koyulması gereken, pergel, cetvel ve pergel ucu veriliyor. Hangi tür bir pakete koyulmanız isteniyorsa o pakette getiriliyor. Size adet söyleniyor. Siz de söylenen adet ve aynı zamanda da verilen malzemeler ile pergel takımı işi yapmaya başlıyorsunuz. Son zamanlarda adını daha fazla duyuran iş, aslında yüksek miktarlar kazandırsa da bayanlar tarafından sıcak karşılanmıyordu. Bunun yerine daha çok dikiş nakış işleri tercih ediliyordu.

Evde Pergel Takımı İşi Veren Firmalar

Pergel yapmanız ve paketlemeniz için size iş sağlayabilecek firmalardan söz etmek gerekirse; büyük kırtasiye malzemeleri satan firma ya da fabrikaların yanı sıra; dekorasyon ve grafik tasarımı malzemeleri satan firmalar da yer almaktadır. Bu zamana kadar işi yapan bayanlar pergel paketleyerek ayda 1.500 TL’ye varan ücretler kazandılar. Siz de pergel paketleyerek 1.500 TL ve hatta daha da üzerinde ücretler kazanmaya başlayıp gelir sağlayabilirsiniz.

Sizde Evde Pergel Takımı İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Pergel Takımı İşi (634 Yorum)

  1. çok yazdım ama donen olmadı son kez sansımı denıyorum yapabılırım bu işi bi fırsat verin lütfen

  2. Kocaeli Kandıra da oturuyorum evde ek ise ihtiyacım var pergel işini yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var

  3. antalyada ikamet ediyorum ekib olarakda arkadaşlarım var ve işe de acil ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz

  4. Ek işe ihtiyacım var çocuklarımın vs ailemin daha iyi şartlarda ve ihtiyaçları için em işe ihtiyacım var

  5. merhabha Ankara da oturmaktayız kız kardeşim ve ben evde pergel takımı işi yapmak istiyoruz acil ihtiyacımız var işi titizlike ve gününde teslim edeceğimizden şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum

  6. İstanbul,gaziosmanpaşa,küçükköyde oturuyorum.
    Evde tam zamanlı yapabileceğim ek iş arıyorum.

1 31 32 33