Evde Poşet Katlama İşi

1.590 yorum
35.251 okundu

Evde yapılabilecek olan işler arasında en basit ve en çok kazandıran poşet katlama işi birçok kişinin dahi aklına gelmemektedir. Firmalar ellerinde bulunan poşetleri katlattırmak için size yani evinize kadar bunları getirirler. Sizler sadece size söylenen şekilde ürünleri hazırlarsınız. Bugün baktığımız zaman birçok kişi özellikle de ev hanımları bu işi yapabilmek için can atıyorlar. Kazancı her ne kadar düşük olsa da, yine de bu iş sayesinde birçok ev hanımı güzel paralar kazanmakta ve kazancını kendi işlerinde harcayabilmektedir.

Evde poşet katlayarak para kazanmak için ne yapmak gerekir?

Evde poşet katlayarak para kazanmak isteyenler öncelikli olarak bu firmaları araştırmaları gerekir. Genellikle büyük şehirlerde bu firmaların çok fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Aydın, Bursa, Adana, Samsun, Gaziantep, Zonguldak, Konya ve Trabzon gibi illerde bu işlerin çok daha sık verildiğini söyleyebiliriz.

Poşet katlama işinin en güzel yanı ise herhangi bir vasfa sahip olmak zorunluluğunun olmamasıdır. Yani lise mezunu, üniversite mezunu ve hatta ilkokul mezunu bile olsanız kolayca bu işi yapabilir ve paranızı kazanabilirsiniz. İnsanların kendi yaşamlarını idame ettirebilmek adına birden fazla ek iş ilanlarını aradığını ve bunların başında da bu işin geldiğini belirtebiliriz.

EVDE POŞET KATLAMA İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde poşet katlama işini yapmak isteyenler firma ile iletişim kurduktan sonra firma bu kişilere poşetleri çuvallarla getirir. Poşetlerinde türlerinin olduğunu düşünürsek, boyutuna şekline göre bazen ödemeler daha farklı olabiliyor.

Sizler sadece size verilenleri düzgün bir şekilde hazırlar ve firmaya verecek hale getirirsiniz. Firma ise bu poşetleri daha sonra başkalarına satar. İşin en zahmetli kısmı ise poşetlerin hazırlanmasıdır. Özellikle katlaması zor olan naylon poşetler, birçok kişinin zorladığı ilk yerdir. Fakat elinizin alışmasından sonra daha hızı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Bir diğer yandan ise poşetlerin paketlenmesi vardır. Muhtemelen sizlere poşetleri koymanız için naylon jelatinler verilecektir. Verilmiş olan bu jelatinlere poşetleri katlar ve sıkıştırırsınız. Bu işlem sonrasında ise katladığınız poşetin oranına göre size ödeme yapılır.

POŞET KATLAMA İŞİNDEN NE KADAR KAZANILIR?

Poşet işinin en büyük özelliği ise kilo ile satılıyor olmasıdır. Katladığınız kilo kadar para kazanacağınızı düşünürsek ne kadar çok poşet katlarsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bildiğimiz klasik beyaz poşet katlaması için kilo başına 2 – 5 TL arasında bir para ödenmektedir. Günlük ortalama 20 kilo poşet paketleyen bir kişinin kazanacağı para ise en fazla 70 TL olacaktır. Ev hanımlarına en iş veren firmalar için bu tarz bir işin çok kazandırdığı söylenebilir.

FİRMALAR ÖDEMEYİ NASIL YAPAR?

Firmalar zaten size kilo hesabı ile poşetleri verecekleri için ödemelerde daha kolay ve basit olacaktır. Bu sebepten dolayı firmaların para ödemesi çok zor olmayacaktır. Eğer çok para kazanmak isterseniz daha fazla poşet katlamak için istekte bulunabilirsiniz. Firmalar genellikle haftalık olarak gelir ve evden poşetleri teslim alırlar. Sonrasında ise size paranızı elden verirler. Aylık olarak kazanabileceğiniz para maksimum 2,000 TL olacaktır. Daha fazlasını kazanmanız pek mümkün değil diyebiliriz.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR, POŞET KATLAMA İŞİ NASIL ALINIR?

Bu firmalarla iletişim sağlamak isteyenler yorum bölümüne güncel olarak kullandıkları e-mail adreslerini yazabilir ve firmalarla iletişim sağlayabilirler. Kesinlikle telefon numarası, adres bilgisi veya kişisel bilgilerin yazılmaması gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek olumsuzluklardan internet sitemizim sorumlu tutulması söz konusu değildir.

Evde ek iş ilanları ile evde poşet katlama işini evinize almak ve hakkında bilgi almak isteyenler, aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kaydet

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Poşet Katlama İşi (1.590 Yorum)

1 96 97 98