Evde Pratik Kutulama İşi

5.972 yorum
93.821 okundu

Evden para kazanmak isteyenler için yeni bir iş olan pratik kutulama işi sayesinde birçok kişi güzel paralar kazanmaktadır. Daha önce işi almış ve aylık 2,000 TL para almış olan kişilerden edinilen bilgiler doğrultusunda sizlere bu makalemizde evden para nasıl kazanılır detaylıca anlatıyoruz. Özellikle para kazanmak isteyen kişilerin öncelikli olarak evlerine aldıkları işlerle ilgili olarak en çok tercih edilen belli başlı işler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi olan sabun kutulama veya paketleme işi, ardından birçok kişi de beraberinde getirmiştir. Özellikle para kazanmak isteyen ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği bu iş sayesinde ek gelir elde etmek son derece kolay diyebiliriz.

Ek iş ilanları arasında en çok tercih edilmekte olan pratik kutulama işleri ne kadar para kazandırır ve sizlere nasıl bir gelir getirir isterseniz öncelikle buna bakalım. Daha sonrasında sizlere iş hakkında bilgi verebiliriz.

Evde kutu paketleme kutulama işi ne kadar kazandırır?

Evde kutulama işi yapacak olanlar genellikle kutu başına para alırlar. Kimi zaman alacakları para tane başına 5 kuruş olurken kimi zaman ise 50 kuruşa kadar çıkmaktadır. Bu nedenle de bu işi tercih eden kişilerin öncelikli olarak eli bu işe yatkın yani becerikli kişiler olması gerekmektedir.

Ev hanımlarına ek iş veren firmalar genellikle bu kişileri tercih etmekte olup, tane başına ortalama 25 kuruş kadar para vermektedirler. Eğer eliniz hızlı olursa ve günlük 250 adet kutulama yaparsanız aylık 2,000 lira para elde edebilirsiniz. 2,000 TL maaş alacak olan bayanlar bu para sayesinde evlerini geçindirebilirler.

Evde ek iş ilanları kutulama işi olarak sadece verilmemekle birlikte birçok iş içinde verilebiliyor. Evde iş imkanı Ankara ilinde de verilmekte olup bunların takibi dikkatlice yapılmalıdır. Bu nedenle bu iş ilanlarını dikkatli bir şekilde takip etmek ve kaçırmamak en doğrusu olacaktır.

FİRMALARDAN İŞİ NASIL ALIRIZ?

Firmalardan işi almak isteyen kişiler bu ilanları dikkatlice düzenli bir şekilde takip edip sitede yer alan ek iş ilanları bağlantılarına tıklayarak bilgi alabilirler. Aynı zamanda İstanbul’da evde ek iş imkanı çok sıklıkla çıkan ilanlar olmaktadır. Eğer adaylar firmalarla iletişime geçmek isterlerse yorum bırakabilir ve yorum kısmından kendilerine ulaşmalarını sağlayabilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Pratik Kutulama İşi (5.972 Yorum)

  1. Evde pratik kutulama işi yabmak isdiyorum istambul. Çatalca gökçe. Ali de ikamet etmekteyim

  2. İzmir Altındağda oturuyorum ev hanımıyım ve evde yapabilecek bir işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  3. merhabalar hatayda oturuyorum lise mezunuyum evliyim kiradayım bu işe çok ihtiyacım var gerçekten elimden her iş gelir yeterki iş olsun iletişime gerçerseniz çok memnun olurum teşekkür ederim

1 305 306 307