Evde Raptiye Paketleme İşi

2.022 yorum
41.792 okundu

Raptiye kırtasiyecilik sektöründe fazlası ile kullanılan ve kamu kurum kuruluşlarından tutun da, okullara, ofislere değin birçok şirket ya da kurumda karşımıza çıkan araçlar olmaktadır. Günlük yaşantımız içerisinde çok fazla ihtiyaç duyulan raptiye sektörüne girmek de aslında gireceğiniz işten çıkma riskini en aza indirgemiş oluyor. Eğer evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız evde raptiye paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde Raptiye Paketleme İşi Yapabilir Miyim?

Evden çalışmak isteyen ve kendi bütçesini oluşturmak isteyen bayanların sayısı her geçen gün artmaya devam ederken, bayanlara yol göstererek kazanmasına yardımcı olan iş sektörlerinde de artık yaşanmaktadır. Bu sektöre giren meslek kollarından biri de evde raptiye paketleme işi yaparak para kazanmak yönünde gerçekleşmiştir. Bu işi yapmanız için herhangi bir el becerisine, özel bir okulu okumanıza ya da herhangi bir yeteneğinizin olmasına gerek yoktur. Aksine sadece biraz boş zaman yapabilir miyim, yönünde oluşturduğunuz sorulara olumlu cevap vermenize imkan tanıyacaktır. Raptiyeleri paketleyerek firmalara teslim eden bayanlar büyük ücretler kazanmakta ve gelir tablosunu çizmektedir.

Evde Raptiye Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kırtasiyecilik sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılan raptiyeler artık ev hanımlarına iş kapısı haline geliyor. Anlaştığınız firmalardan özel paketleri ve raptiyeleri aldıktan sonra evinize götürerek paketlemesini yapıyorsunuz. Sonra da geri firmaya götürüp paranızı alıyorsunuz. Bu işi yaparken sizden sadece sabırlı olmanız ve boş zamana yer açmanız isteniyor. Raptiye paketleme işi kısa süre zarfında büyük ücretler kazanmanıza imkan vermesi ile dikkat çekerek cazip konumda karşımıza çıkan bir ek iştir.

Evde Raptiye Paketleme İşi Veren Firmalar

Evinizden raptiyeleri size gösterilen şekilde paketleyerek 2.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabileceğinizi size belirtmemiz gerekiyor. Bayanların çoğu bu ücretlere inanmasa da bizler işi yapan hanımlar ile konuşarak bu fiyatları sizlere söylemekteyiz. Firmalara başvurduğunuzda size tek seferde 7.000 taneye kadar çıkabilen raptiye paketleme adeti verilebiliyor. Bu yüzden de hem sabırlı olmanız, hem de işi yapmanız için evde size engel olabilecek bir etken varsa bu olumsuz etkeni ortadan kaldırmanız gerekecek.

Sizde Evde Raptiye Paketleme İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Raptiye Paketleme İşi (2.022 Yorum)

  1. Merabalar Hatay da yaşıyorum düzen tertip ve el çabukluğu ile verilen zamandan önce bile teslim edebilirim.. isterseniz grup bile oluşturabilirim geri dönüş sağlayınız lütfen

1 113 114 115