Evde Saat Pili Paketleme İşi

yorumsuz
183 okundu

Aile bütçesine katkıda bulunmak ve aynı zamanda kendi ekonomik ihtiyaçlarını karşılamak üzere, özellikle ev hanımları ve öğrenciler ek iş aramak zorunda kalmaktadır. Bu yüzden de evde yapılacak ek işler arasından kendilerine göre bir tanesini seçerek çalışmaya başlarlar. İlanların başvuruları ek iş sitelerinde mevcut haldedir. Bu şekilde firmalarla anlaşan çalışanlar, belirli bir kazanç sağlama hedeflerine ulaşacaklardır. Evde paketleme işleri, kolay fakat iyi para getiren ek işlerdendir. Bu sayede aylık 2000 TL ile 2500 TL arasında bir ek gelir elde edilmiş olacaktır. Saat pili paketleme işi de, gerekli özenin gösterilmesi sayesinde bu rakamlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Evde Saat Pili Paketleme İşi Detayları Nelerdir?

Kol ve duvar saatleri şeklinde kullanılan saatler, artık hepimizin kolunda ve evdeki duvarında yerini almaktadır. Böylece özellikle saatleri çalıştırmak için gerekli olan pillerin, ek iş olarak doğması beklenen bir durumdur. Birçok farklı şekilde türü bulunan pillerin, ambalajlarına konularak satılması gerekilecektir. Bunun için firma çalışanlarına farklı model ve ölçülerde birçok saat pili getirir. Onlu şekilde gerçekleştirilecek olan paketleme işlerinden sonra, çalışanların kutulara konulması gerekir. Kutulama işleminden sonra ise yeterli sayıda kolilerin içerisine doldurulur. Firmadan gelecek olan yetkili kişiler, evde saat pili paketleme işi için gerekli olan bütün eşyaları verecektir. Haftada belirli günlerde alınacak olan teslimatlar sayesinde, peşin olarak ödemeler gerçekleştirilecektir.

Saat Pili Paketleme İşinde Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde ek iş imkanı sunan firmalar, saat paketleme işlemlerinde genel olarak farklı ücretlendirme anlayışına giderler. Genel olarak toptan sayıya karşı yapılacak ödemeler, bazen paket başına ödendiği de olmaktadır. Genel olarak 1 paket başına 1 TL politikası izleyen firmaların sağladığı bu imkanla beraber, aylık 2000 paket yapan çalışanların yaklaşık olarak 2000 TL kazanması beklenir. Aynı zamanda bu ödeme gerçekleştirilirken, belirli sayının üzerine çıkan çalışanlara da ekstra primler ödenmektedir. Bu ek işlere sahip olmak isteyen kişiler, ek iş imkanı sunan firmaları internet sitelerinden takip etmelidir. Yapılacak başvuru sonrasında anlaşma sağlanırsa, kişiler artık firmaların evdeki çalışanları olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın