Evde Sabun Kutulama İşi

12.589 yorum
172.873 okundu

Evde yapılabilecek olan işler arasında birçok iş sayabiliriz. Özellikle evde basit şekilde yapılabilecek olan paketleme işleri gibi bazı işler çok fazlaca ev hanımları tarafından tercih edilirken bunların içinde en çok aranan ve en çok tercih edilen ise her zaman olduğu “ sabun kutulama işi “ olmuştur. Birçok firmanın eleman aradığı ve iş vermek için ilanlar yayınladığı evde sabun kutulama işi özellikle küçük işletmeler tarafından sıklıkla ilan olarak verilmektedir. Sizlerin de ek iş bulabilmesi ve kolay yoldan para kazanabilmesi için bu tarz işlere başvurması doğru bir hamle olacaktır.

EVDE SABUN KUTULAMA İŞİ

Evde sabun kutulama işi yapmak isteyenlerin öncelikle evlerinde geniş bir yere sahip olmaları gerekmektedir. Bu iş genellikle firmaların depolarında yapılıyor olsa da birçok firma yine de evlerde bu işlerin yapılmasını sağlamaktadır. Eğer sizlerde kendinize güveniyor ve bu işi yaparım diyorsanız bu iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Firmalar öncelikli olarak sizlere sabunları getirirler. Kutulama işlemini yapacağınız kutularda sabunlarla birlikte sizlere verilmektedir. Sizler sabunları kutuların içerisine yerleştirir ve paketlersiniz. Kutulama başına ödeme yapan firmalar ortalama tane başına 1 – 5 kuruş gibi cüzi miktar öderler. Fakat işin kolay ve pratik olması sebebi ile çok paketleme yaparsanız kazanacağınız para da oldukça fazla olur. Özellikle kısa zamanda çok para kazanmak isteyenler ellerinden geldiğince hızlı paketleme yapabilir ve paralarına para katabilirler.

Sabun kutulama işi ne kadar kazandırır?

Sabun kutulama işinden kazanılacak olan para değişiklik gösterebilir. Özellikle ekibi olan veya eli hızlı olan kişiler aylık ortalama 500 – 1,500 TL arasında para kazanabilirler. Bu sebepten dolayı öncelikli olarak ne kadar hızlı işlem yapabileceklerini araştırmaları gerekmektedir. Aksi halde para kazanmaları olanaksız hale gelebilir ve sadece hamallık işi yapabilirler.

SABUN KUTULAMA İŞİ VEREN FİRMARLA İRİTİBAT

Sabun kutulama işi veren firmalar, internet üzerinden başvuruları almaktadırlar. Bu sebepten dolayı internet üzerinde iş veren firmalarla iletişim sağlayabilirsiniz. Yorum kısmına sadece mail adresinizi bırakarak sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Firmalar genellikle ev hanımları için ek iş ilanları verdikleri için bu kişilerin ek iş ilanlarına başvurması daha avantajlı olacaktır. Sadece ev hanımları değil öğrencilere ve evde oturan işsizler içinde ilanlar veren firmaların sadece sabun işi değil aynı zamanda başka işler verdiğini de ifade edebiliriz.

Sabun Paketleme ile evde ek iş yapmak isteyenler aşağıdaki ek iş ilanlarına tıklayabilirler.

Sizde Evde Sabun Kutulama İşi yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Sabun Kutulama İşi (12.589 Yorum)

1 716 717 718