Evde Saç Tokası işi

512 yorum
11.535 okundu

Evde yapılacak ek işler kategorisine, evde saç tokası işi adlı yazımız ile devam ediyoruz. Uzun yıllardır ev hanımlarının evden çalışarak ek gelir elde ettiği işler arasında yer alan işlerden bir tanesidir. Çevrenizde bu işi yapan biriyle kesinlikle karşılaşmışsınızdır. Bu işte ücretlendirme genellikle gündelik olarak ödenebilir, örneğin; günlük 50 Türk Lirası gibi. Ayrıca üretmiş olduğunuz toka başına da ücret alabilirsiniz. Bütün işlerde olduğu gibi para kazanmak için çalışmak gerekir, bu işte de temel çalışmaktır. Günlük çalışarak kaç toka üretirseniz o kadar ücret alabilirsiniz. Bu işte evde, günlük 4 – 5 saat çalışacak vakitleri olan, öğrenciler, ev hanımları ve evde çalışmak isteyenler tarafından yapılabilir.

Evde Saç Tokası işini Yapabilir Miyim?

Çalışma disiplininiz yerindeyse, verilen işleri zamanında teslim etme prensibiniz varsa ve en önemlisi yaptığınız işe özen gösteriyorsanız bu işi sizde yapabilirsiniz. Herhangi bir kişisel yetenek istemeyen bu iş sadece, ilgili firma tarafından belirtilen tasarımlarda, toka üretebilmektir. Bazen tasarımlar size bırakılabilir eğer firma tasarımınızı beğenirse, artık bütün tasarımları siz belirleyebilirisiniz. Parça başına ücret esasına göre yapılan bu iş sayesinde aylık 1500 – 2000 Türk lirası bir kazanç elde edebilirsiniz. Saç tokası işi genellikle evde yapılan işler arasında yer alır. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla birlikte, bu işi yapabilirsiniz. Toka piyasasına bakıldığı zaman, talebin fazla olması bu işte kesintisiz bir şekilde size iş geleceği anlamı taşır, bu sebep den dolayıdır ki aylık güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Evde Saç Tokası İşi Nasıl Yapılır?

İlgili firma tarafından verilen işte, tüm ayrıntılar belirtilir, size evde toka yapımı için bütün araç ve gereçler sağlanır, yapmanız gereken tasarım belirtilir, sizde bu tasarımlar üzerinden tokalar üretebilirsiniz. Bazı firmalar tasarım kitapçığı vererek neler yapmanız gerektiğini anlatan bir kitapçık verir. Sizde bu verilen kitaba göre tasarımı yapabilirsiniz.

Evde Saç Tokası işi Veren Firmalar

Bu firmalar genellikle hediye eşya ve züccaciye ürünleri üreten firmalar tarafından verilir. Çevrenizde bu alanda faaliyet gösteren firmalar varsa iletişime geçerek, saç tokası yaparak para kazanmak seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Sizde Evde Saç Tokası İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Saç Tokası işi (512 Yorum)

  1. 10 kisilik bir grubumuz var istanbul cekmekoy vaktinde teslim edilir temiz is yapilir iletisime gecerseniz sevinirim

1 27 28 29