Evde Silgi Paketleme İşi

yorumsuz
272 okundu

Ev kadınları ve öğrencilerin, dalgalanan ekonomik koşullardan dolayı daralan piyasalarda maddi anlamda güçlük çekmeleri normal bir durumdur. Bu yüzden de bu kişilerin ek işe yönelmesi kadar doğal bir şey söz konusu olamaz. Evde yapılacak bir sürü iş vardır ve firmalar artık fabrikada istihdam yerine, evlere ek iş vermeye yönelmiştir. Özellikle ev hanımlarının ve öğrencilerin faydalandığı bu iş imkanları sayesinde, basit adımlarla ciddi paralar kazanmak mümkün hale gelmiştir. Silgi paketleme işi de, son zamanlarda ortaya çıkan ve birçok kişinin başvurduğu ek işlerden bir tanesidir. Böylece ev hanımları ve öğrencilerin, rahatlıkla yapabilecekleri bir iş alanı doğmuş olacaktır.

Evde Silgi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Okul zamanından itibaren herkesin elinde silgi vardır. Bu yüzden de bu silgilerin ilk halini herkes hatırlar. Özellikle kokulu ve renkli silgilerin, satılmadan önce paketlenmiş olmaları gerekir. Bu sayede kokuları gitmez ve renkleri solmaz. Bu silgilerin ambalajlarına yerleştirilmesi çok basit bir işlemi içermektedir. Firma ile anlaşan çalışanlara, firmalar en kısa sürede yetkili personelini yönlendirecektir. Böylece paketleme işlemi kişilere anlatılacak ve daha da hızlanılması için gerekli teknikler öğretilecektir. Özellikle ilk teslimle beraber gerekli malzemeler, ek işe başlayan ev hanımlarına ve öğrencilerine iletilir. Bu sayede haftadan haftaya gelecek olan firma görevlileri, silgilerin ambalaj kontrollerini gerçekleştirerek gerekli ödemeyi peşin olarak yaparlar.

Evde Silgi Paketleme İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Firmalar genel olarak adet üzerinden paketleme işlemine para ödemektedir. Bu yüzden de günde yapılacak 200 adetlik bir silgi ambalajlama işleminden sonra 100 TL civarında bir para kazanılır. Günlük olarak bu sayı tutturularak yapılacak aylık işlemler sonucunda, ek iş isteyen ev hanımlarının ve öğrencilerinin kazanacağı para 3000 TL’yi bulacaktır. Bu sayede de yan bir gelir değil, normal bir işten sağlanan gelirin elde edilmesi mümkündür. Ek işte çalışmak isteyen kişiler, ek iş ilanlarının bulunduğu sitelere iş bırakan firmaları arayabilirler. Böylece yapılacak başvurularla beraber kabul edilecek olan çalışanlar, en kısa sürede firma için evde çalışmaya başlarlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın