Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi

yorumsuz
322 okundu

Günümüzde fabrikalarda robotik sistemlerden faydalanmakta ve makine gücü, insan gücünün yerini almaktadır. Teknoloji her ne kadar ilerlemiş olsa da, bazı işlerin gerçekleştirilmesinde hala insan gücüne ihtiyaç duyulur. Firmalar bazı paketleme işlerinde sigortalı olarak işçi çalıştırmak istemezler. Bu durum maliyetlerin fazlasıyla yükselmesine sebep olacaktır. Genel olarak firmalar, bu konularda ek iş vererek faaliyetlerini devam ettirme kararı alırlar. Aynı zamanda ev hanımları ve öğrenciler de bu ek iş fırsatlarına başvurdukları takdirde, kendilerine ve ailelerine ekonomik olarak bir fırsat yaratırlar. Evdeki işler aksamadan yapılacak paketleme işleri sayesinde aylık olarak ciddi rakamların kazanılması mümkündür.

Temizlik Bezi Paketleme İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Evlerde kullanılan renk renk temizlik bezlerinin birçok farklı kalitesi ve çeşidi bulunmaktadır. Bu yüzden temizlik bezlerinin paketleme işlemi de, birçok farklı kişiye ek iş imkanı sunmaktadır. Firmadan gelecek olan kişiler, öncelikle size işi detaylı olarak anlatacaklardır. Böylece işi kapmanız sağlanacak ve daha hızlı gerçekleştirmeniz için gerekli teknikler öğretilecektir. Her pakete, belirlenen 5 farklı renkteki temizlik bezleri konulacaktır. Fakat bu esnada temizlik eldivenleri giyilerek hijyene dikkat edilmesi önemlidir. Sizlere verilen ambalaj yapıştırıcısı, paketlerin açılmayacak derecede kapatılmasında yardımcı olacaktır. İşlemi son eren paketler, belirli sayılardaki kolilere yerleştirilecektir. Firmalar kolileri sizden 2 veya 3 günde bir almaya geleceklerdir. Firmadan firmaya değişiklik gösteren ödeme sistemi ise peşin ya da haftalık olarak gerçekleştirilir.

Temizlik Bezi Paketleme İşi Veren Firmalar

Paketleme işlemleri, her zaman ek işler arasında en çok rağbet görenleridir. Piyasadaki firmalardan da temizlik bezi paketleme işi verenlerin, belirli bir ücret politikası vardır. Yaklaşık olarak bitirilen her 1000 adet yeni temizlik bezinde, genel olarak 200 TL ile 300 TL arasında para kazanılır. İşe alışma ve düzenli şekilde götürme sonrasında aylık 2500 TL ile 3400 TL arasındaki rakamlar kazanılmaya başlanacaktır. Ek işveren firmalar, genel olarak ek iş ilan sitelerine kendilerine ait ve işe ait bilgileri bırakırlar. Uygun nitelikteki firmalara yapılacak başvurular sonrasında, kişilerin işe alımı gerçekleştirilmiş olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın