Evde Tesbih İşi

732 yorum
49.435 okundu

Para kazanmak ev ortamında rahat bir şekilde çalışarak ve saatlerini kendinizin belirlediği şekilde olunca oldukça kolaylaştı. Günümüzde evde kazanç sağlamanız için pek çok seçeneğiniz var.Evde tesbih işi de bunlardan birisi.

Evinizde televizyon karşısında otururken ya da müzik dinlerken,arkadaşlarınızla veya ailenizle sohbet ederken bile yapabileceğiniz bir iş.Tesbih işi için gerekli olanlar;iplik,boncuk,makas,iğne ve çakmak.Son zamanların, bir çok özelliğinden dolayı oldukça fazla talep edilen doğal taşlarıyla tesbihinize farklı özellikler katabilirsiniz.Örneğin;doğal taş olan kaplangözü taşı erkeklerin en çok dikkatini çeken taş.Çünkü bu taşın sırlarından birisi taşa temas eden ve taşıyan kişilerde cesaret ve erkeklere has özellikleri artırması olduğu söyleniyor.Tesbih gibi erkeklerin kullandığı cisimlerde bu tarz taşları kullanarak tesbihlere mistik özellikler ve gizemler eklemek ve özelleştirmek bu tesbihlerin daha çok dikkat çekmesini sağlayabiliyor.

Ayrıca kehribar ve Oltu taşları gibi taşlar da özellikli ve aynı zamanda şık bir görünüme sahip olduğu için favoriler arasında yer alıyor. Tesbihinizin daha güzel görünmesi için kullanacağınız zincir halkalar ve ucunda sallanması için tercih edilen ay yıldız,tuğra gibi şekiller oldukça başarılı olabilir. Yaptığınız tesbihleri internet üzerinde satışa sunabilir,firmalarla anlaşabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.Tabii ki her işte olduğu gibi ”ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız” kuralı bu işte de mevcut bir kural.Örneğin;bir günde bir saat zaman ayırıp otuz adet tesbih yapmakla bir günde dört saat zaman ayırıp yüz yirmi tesbih yapmak arasında fark olacaktır.

Tesbih işi,görüldüğü gibi yapım olarak ta oldukça basit bir iş.Üstelik çok zevkli hale getirebileceğiniz bir iş.Çeşit çeşit rengarenk,farklı taşlar kullanarak binlerce tesbih yapabilirsiniz.Ev ortamınızda,rahatça ve ”sizin patronunuz yine sizsiniz” felsefesiyle.İnternetin sunduğu fırsatlardan yararlanmanız sizi her zaman bir basamak yukarda tutabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Tesbih İşi (732 Yorum)

1 37 38 39