Evde Toka Yapma İşi

1.697 yorum
37.004 okundu

Ev hanımları, emekliler ve öğrenciler sürekli paraya ihtiyaç duyan grupları oluşmaktadır. Ev hanımlarının birçoğu gerek eşi izin vermediği için, gerek yeterli eğitim düzeyi olmadığı için, gerekse de kendine güvenemediğinden dolayı dışarıda çalışamamaktadır. Biz de bu tür ev hanımlarına katkıda bulunmak için sitemizden sizlere evde toka yapma işi konusunda bilgi aktaracağız.

Evde Toka Yapma İşi Yapabilir Miyim?

Emekliler hala aile ile yaşıyorsa artık çalışamadığından ve muhtaçlık durumları arttığından dolayı sadece emekli maaşı ile katkıda bulunmanın yeterli gelmeyeceğini düşünüyorlar. Bazı emekliler ise çalışmaya alışık olduklarından dolayı herhangi bir iş yapmamanın insanı körelteceğini düşünüp iş arayışlarına girmeye başlamaktadırlar. Emeklilere göre değerlendirilebilecek olan evde toka yaparak para kazanmak tercih edilen yöntemler arasında yerini korumaktadır. Emeklilerin vakitlerini geçirtecek körelmeye başlayan psikomotor becerilerinin devam etmesine imkan tanıyacak bu işi emekliler gibi ev hanımları ya da öğrenciler de yapabilmektedir. Sadece sabırlı olmak ve öğretilen şekilde tokaları dizayn etmek bu işi yapmak için yeterli bir özellik ya da yetenek olmaktadır.

Evde Toka Yapma İşi Nasıl Yapılıyor?

Öğrenciler, özellikle de kız öğrencilerin birçoğu ailesinden ve evinden uzak yerlerde okumaya çalışıyorlar. Farklı bir eve ya da yurda yerleşen kız öğrenciler okul masraflarını ve kişisel giderlerini karşılamak için ailelerine fazla yük olmamak amacı ile bazı işler yapmaya başlıyorlar. Kız öğrencilerin yaptığı işler arasında da toka yapma işi yer almaktadır. Bu iş firmalardan alınarak evde yapılan mesleklerdendir. Örgü tokaları ya da topuk tokaları başta olmak üzere birçok çeşitte tokalar sizden istenmektedir.

Evde Toka Yapma İşi Veren Firmalar

Öğrencilerden tutun da, emeklilere ya da evde çalışmak isteyen ev hanımlarına değin birçok kişinin yakından  takip ettiği toka yapıp gelir elde etme işi 2016 yılında bile kazandırmaya devam ediyor. Bu konuda zamanı en iyi şekilde kullanarak 1.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. İşi yapmak için kuaför malzemesi satan dükkanlara, tuafiyecilere, 1 Liralık eşya satan zücaciyelere başvurabilirsiniz. Bu konuda sınırlarınızı zorlayabileceğinizi düşünüyorsanız gelinlikçilere başvurularda bulunarak daha fazla ücret kazanabilirsiniz.

Sizde Evde Toka Yapma İşi yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Toka Yapma İşi (1.697 Yorum)

  1. Her türlü evde yapılabilecek işi yapabilirim lütfen geri dönüşü bekliyorum acil ilginize teşekkür ederim.

  2. Samsun/Atakum-taflan mahallesi evde 5 kişiyiz paketleme,boncuk,davetiye,nikah şekeri,kutu katlama yapabiliriz

  3. Samsun ilkadım da oturuyorum bu işi yapabileceğimin inancındayım verdiğiniz işi hakkında basarabilecegimin bilincindeyim

  4. Merhaba İstanbul Ümraniye de yaşıyorum. Aileme destek olmak istiyorum. Bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  5. Ankara Elmadağ dayım bu toka işine talibim geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  6. Meraba Hatay da yaşıyorum evde her türlü paketleme tasarım işi yapabilirim elin yatkındır ve hızlıdır verilen zamandan çok daha önce teslim edebilirim dönüş yapmanızı bekliyorum

1 85 86 87