Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

yorumsuz
229 okundu

Evlerinde çalışmak isteyen insanlar, genel olarak dışarıya çıkmayı istemez ve evde güzel vakit geçirmek isterler. Bu vakitlerinde ek iş yapan kişilerin özellikle para kazandığı anlaşılır. Ev hanımlarından başlayarak üniversite öğrencilerine kadar büyük bir yelpazede çeşitli çalışanı olan bu ek iş sektöründe, kişiler hem para kazanmış oluyorlar hem de boş vakitlerini değerlendirmiş oluyorlar. Kişiler çok rahat işlemlerden kurulu ek işleri sayesinde ekonomik anlamda bütçelerine yardımcı olacaklardır. Genel olarak evde yapılan ek işlerin listesinin başında tükenmez kalem paketleme işi gelmektedir. Birkaç teknik adımın olduğu bu işi yapan kişiler aylık olarak 3000 TL’ye yakın bir gelir elde edebilirler.

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşinin Detayları

Tükenmez kalem paketleme işinin birkaç farklı adımı oluşmaktadır. Kalemler, işveren tarafından 3 ayrı parça halinde verilecektir. Bu sayede sizin yapmanız gereken bu sıralamalara uyarak gerekli işlemleri tamamlamanızdır. Kalemin uç, iç ve arka kısımları birleştirilmelidir. Bu işlemin ardından kalemlerin kutuya konulması gerekir. Her kutuda belirli sayıda tükenmez kalem olmalıdır. Kutulara yerleştirme işleminin ardından, kolilere yerleştirilecek olan kutuların, yine sayı düzeni sayesinde daha rahat ve güvenilir şekilde paketlenmesi gerçekleştirilir. Kolay bir iş olan tükenmez kalem paketleme işinde önemli olan, kalemlerin ve kutuların sayısının doğru şekilde yerleştirilmiş olmasıdır. Bu sayede işveren firma sizlere haftalık ödeme yapacak, işi düzgün yapmanız halinde daha çok iş verecektir.

Tükenmez Kalem İşi Veren Firmalar

Tükenmez kalem işi veren firmalar, genel olarak ek iş ilanı veren sitelerde bu işleri ilana koyarlar. İşe başvurmak isteyen özellikle ev hanımları ve öğrenciler, firmayı arayarak gerekli şartları öğrenirler. Karşılıklı anlaşmanın sonrasında firmalar, çalışanlarına kutu başına ödeme yapacaklardır. Bu yüzden yapılan kutuların ve iş düzeninin sağlanması önemlidir. Günde yaklaşık 100 kutu paketleme işinden yaklaşık olarak 50 TL’ye yakın para kazanılır. Ayrıca hızını arttırıp, işteki özenini düşürmeyen kişiler günde 200-300 kutu arasına çıkabilirler. Bu sayede günlük 100 TL kazanmaya başlayacak olan çalışanlar, aylık olarak 3000 TL civarında bir kazanç elde edebilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın