Evde Tütün Sarma İşi

yorumsuz
90 okundu

 

Tütün ve tütün mamulleri satan firmaların sunduğu bir iş olanağıdır. Tütün sarma işi oldukça kolay yapılabilen ve paket başına para kazandıran bir iştir. Evde tütün sarma iş ilanlarını değerlendirerek, boş zamanlarınızda ekstra para kazanabilirsiniz. Firmalar, şehirlere göre iş başvurusu kabul etmekte ve ürünleri kapıdan teslim ederek, tamamlanması halinde ürünü teslim alırken, para ödemelerini yapmaktadırlar.

Peki evde tütün sarma işine nasıl başvuru yapılır? Ne kadar para kazanılır?

Tütün Paketleme İşi

Farklı niteliklerde imal edilen tütünleri, çeşitli aparatlar kullanarak sigar yapma işi olarak bilinmektedir. Makaron adı verilen boş sigara tüplerinin içleri tütün ile doldurularak, sigara yapılıyor. Tütünler ise hafif, orta, sert, tatlı- sert gibi farklı özelliklerde olup Adıyaman, Küba gibi farklı tütün çeşitleri şeklinde satışa sunulmaktadır.

Tütün paketleme işlerinde, paket içerisinde 200 adet makaron bulunmaktadır. Firma tarafından temin edilen tütün ve makaronlar, yine firma tarafından verilen tütün sarma makineleri, sigara kartonları ve ambalajları ile hazırlanır. Sarılan sigara adedine göre para kazancı sağlanır.

Tütün Paketleme İşi Para Kazandırır mı?

Genellikle düşük fiyatları olan tütün sarma işinde, yüksek sayıda üretim yapılırsa ciddi kazançlar elde edilebilir. Sigara sarma makinelerinin kullanımı oldukça kolaydır. Sarma makinesi ve boş tüp doldurma makineleri olarak iki farklı türde kullanılan makineler, aynı ölçülerde sigara üretmek için pratik kullanım sağlar.

Evde tütün sarma ve paketleme işi veren firmaların fiyatlarını öğrenerek, günlük üretimlerinize göre para kazanabilirsiniz. Adet başına veya karton başına ücretlendirme seçenekleriyle iş olanağı sunan firmalara başvuru yaparak, evde ek iş imkanı elde edebilirsiniz.

Tütün Paketleme İşi Başvurusu

Online platformlar üzerinden ilan verilerek sağlanan evde ek iş uygulamaları iş, ilan sitelerini incelemeniz gereklidir. Facebook, İnstagram gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde de evde ek iş ilanları verilmektedir. Tütün firmaları ve tütün satış firmalarının iş ilanlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular genellikle online yapılmakta ve başvuru formu ile sağlanmaktadır. İş almak için yüksek sayıda imalat yapmanız gerekli ve bunu belirtmeniz gereklidir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın