Evde Ütü İşi Para Kazanın

137 yorum
7.604 okundu

Ekonomik şartların giderek ağırlaşması, çoğalan ihtiyaçlar herkesi ek gelir kazanmaya itmekte. Ev hanımları için de evde her gün yaptıkları işler bir gelir kapısında çevirmesi mümkün görülmekte. El becerileri ve yetenekleri dahilinde herkes kendine bir ek gelir yaratabilmekte. Günümüzde çoğu insanın zorlandığı bir durum ütü yapma işidir. Sizde evinizde ütü yapıyorsanız Evde Ütü İşi İle Para Kazanın neden olmasın?

Öğrenciler, bekar erkekler, sürekli koşuşturmalı bir iş hayatı içerisinde olan bayanlar evlerindeki ütü işlerini dışarıda yaptırmak zorunda kalıyorlar. Kuru temizleme firmaları ütü hizmeti vermekteler ancak parça başı fiyatı oldukça yüksek olan bu firmalar yerine evde bu işi yapanlar daha çok tercih edilmekte. Evde ütü yaparak çalışan kişiler dükkan kirası, çalışan masrafları gibi ek maliyetleri düşerek sadece el emekleri kadar ücret alarak daha uygun fiyatlandırma yapabilmekteler.

Bu işi yapabilmek için tek ihtiyacınız sizin rahat çalışmanızı sağlayacak kalitede bir ütü ve ütü masası. Sizde Evde Ütü İşi İle Para Kazanın günde sadece dört saatinizi ayırarak bile güzel bir ek gelir sağlamış olabilirsiniz. Bu işten kazanç sağlamak için öncelikle çevrenize bu işi yaptığınızı söyleyerek başlayabilirsiniz. Onlar da diğer yakınlarına bilgi vererek size kulaktan kulağa müşteri ağı oluştururlar. İnternet üzerinden ütü yaptığınıza dair “Parça başı ütü işi alınır” gibi başlıkla bir başlıkla bile oldukça geri dönüş alabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan restoranlar, cafeler de size müşteri olabilecek potansiyelde yerlerdir.

Eğer sadece ütü ve masası size yeterli gelmiyorsa gelişen teknolojinin ürünü press ütü ile yaklaşık beş masa örtüsünü aynı anda gayet düzgün bir şekilde ütüleyebilir ve bu şekilde zaman kazanabilirsiniz. Sizde Evde Ütü İşi İle Para Kazanın aile bütçenizi rahatlatın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Ütü İşi Para Kazanın (137 Yorum)

  1. İzmirdeyim ev arkadasim ile ek is yapmak istiyoruz universitede cocuk okuttugumuzdan ihtiyacimiz var

1 6 7 8