Evde Zımpara İşi

50 yorum
4.699 okundu

Bu yazımızda birazda el sanatını ilgilendiren yeni bir işle karşınızdayız. İşin konusuna değinecek olursak, evde zımpara işi. Kısaca işe değinecek olursak firmanın size vermiş olduğu ürünlere küçük dokunuşlar ile şekil verme işlemidir. El sanatını yönünde iyiysen bu iş tam size göre ama bu konuda iyi değilim diyorsanız da, üzülmeyin çünkü sizden şaheser yapmanız istenmiyor. Sadece küçük dokunuşlar ile tahtadan yapılmış ürünleri daha güzel görünmesini sağlamanız isteniyor.

Evde Zımpara İşi Yapabilir Miyim?

Evde çalışarak gelir elde etmek istiyorsanız, diğer işlere göre biraz daha yetenek isteyen bu işi yapabilirsiniz. Yetenek dediğimizse birazcık el becerisidir. Firmanın size belirttiği şekilde bu ürünleri hazırlamanız, çokta zor bir yanı bulunmamaktadır. Bu işi özellikle kimler yapabilir diye sorarsanız, marangozluk eğitimi alan öğrenciler, el becerileri konularında yetenekli olan ev hanımları ve daha önce zımpara işiyle meşgul olmuş kişiler bu işi yapabilir. Zımpara yapmak konusunda, internet üzerinde gerekli araştırmalar yapılırsa bu işi ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Web sitelerinden edinmiş olduğunuz bilgilerle birlikte bu işi yapabilirsiniz.

Evde Zımpara İşi Nasıl Yapılır?

Belirli bir tanımı olmayan bu işin, firmanın sağlamış olduğu tahtadan yapılmış ürünlerin, firmanın istediği şekilde zımparalanmasıdır. Bazı firmalar bu işi nasıl yapacağınıza dair gerekli olan eğitimi veriyorlar, eğitim vermeyen firmalar ise, bu işi nasıl yapıldığına dair, küçük el kitapçıkları hazırlıyor. Bu kitapçıklarda işin nasıl yapıldığı en ayrıntısına kadar anlatılıyor. Sizde bireysel olarak bu iş hakkında gerekli araştırmayı yaparsanız, zor olmadığını görürsünüz.

Evde Zımpara İşi Veren Firmalar

Bu firmalar genellikle el sanatları ürünlerinin satışını yapan firmalardır. Bu alanda faaliyet gösteren firmalarla iletişime geçerek zımpara işi alabilirsiniz. Bu alanda yapmış olduğunuz işleri kendiniz bireysel olarak zımpara işi satışını yapabilirsiniz. Günlük 4 – 5 saatinizi ayırarak yapmış olduğunuz bu iş sayesinde, aylık 2000 Türk Lirası ve daha fazla bir ücret kazanabilirsiniz. Bu işi tek başınıza bireysel olarak yapabileceğiniz gibi komşularınızla veya samimi bulduğunuz arkadaşlarınızla birlikte yapabilirsiniz. Birden fazla kişiyle yapılan işlerin daha çabuk yapılacağı düşünülürse, daha fazla kazanç elde edilebileceği ortaya çıkar.

Sizde Evde Zımpara İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Zımpara İşi (50 Yorum)

  1. Merhaba Ankara Yenimahalle de oturmaktayız kız kareşim ve ben evde zımpara işi yapmak istiyoruz acil ihtiyacımız var işi titizlikle ve gününde teslim edeceğimizden şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum iyi günler

  2. Önceden zımpara işi yaptım hızlı ve becerikliyim dönüş yaparsanız sevinirim manisa merkez

  3. Ankara öğrençiyim bu işe ihtiyaçım var , daha önçe marangozcuda calışmışlığım var