Evlere Kanaviçe İşi

190 yorum
25.012 okundu

Dantel ve örgü gibi el emeği işleri hayatımızın bir parçası haline geldi. Her ne kadar artık moda olmadığını ve kullanılmadığını söylesek de çeyizlerimizin dışını bile süslerken dantellerden ya da el işlerinden yararlandığımız aşikar bir gerçektir. Bu yüzden de asla modası geçmeyen yapıdaki evlere kanaviçe işi para kazanabileceğiniz evinizden gelir elde edebileceğiniz bir iş olmaktadır.

Evlere Kanaviçe İşi Yapabilir Miyim?

1990’lı yıllara baktığımızda daha sık kullanılan kanaviçeler günümüzde kullanılsa bile daha değişik modeller ile karşımıza çıkıyor. İlk moda olduğu yıllardan olan 1990’lı yıllarda sadece çiçek motifleri ile karşımıza çıkan kanaviçeler artık modernize edilmiş bir şekilde evlerimizdeki yerini alıyor. Bu da evlere kanaviçe işi yaparak para kazanmak hizmetinin daha sık tercih edilmesine imkan tanıyor. Bayanların en çok bildiği ve asla ödün vermediği işler arasında yer alan el emeklerinden olan kanaviçe ile tabi ki siz de para kazanıp gelir elde edebilirsiniz. Para kazanmak için en kolay yollardan bir tanesidir ve günde 5 saatinizi ayırmanız iyi ücretler almanız için yeterli olacaktır.

Evlere Kanaviçe İşi Nasıl Yapılır?

Kanaviçe yapıp para kazanan insanları çevrenizden sıklıkla görürsünüz. İstanbul gibi büyük şehirlerden tutun da en kırsal şehirlere değin birçok ilimizde bayanların evlere ek iş alarak gelir elde ettiğini siz de biliyorsunuz. Bu işler arasında en çok yapılan ve uzun süredir hayatımızda olan kanaviçe işi göz ardı edilmemesi gereken meslekler arasında yer alıyor. Bu işi yapmak için yeni modellere göz atmanız ve eski modellerinizden de bir defa deneme yapmanız yeterli gelecektir.

Evlere Kanaviçe İşi Veren Firmalar

Bayanlar çocukluk dönemlerinden itibaren anneleri, anneanneleri ya da babaanneleri tarafından örgü yapmayı bilecek bir kız şeklinde yetiştirilirler. Bu yüzden de eli yatkın olan bayanlar kanaviçe yapmayı bilmeseler bile kısa süre içerisinde gerek yapılışlarını izleyerek, gerekse de modellere bakarak yapmayı öğrenmektedirler. Bu işi vererek para kazanmanızı sağlayan firmalar genellikle el emekleri işi veren fabrikalardır. Fabrikalara başvurabileceğiniz internetten kendi kaneviçerinizi de satışa sunarak daha fazla kazanırsınız.

Sizde Evde Kanaviçe İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evlere Kanaviçe İşi (190 Yorum)

  1. Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevirim antalya/kepez dokuma adres

  2. Biz evde 2 kişiyiz kutulama işini yapmak istiyoruz imkan varmıdır acaba günde 8 saat kadar bu işi yapabılırız o sure ıcerısınde ne kadar yapılır pek bılmıyorum ama lutfen varsa böyle bir imkan mail ile ulaşın hatsuoi_tr@hotmail.com bu adrese telefon ve bılgı verebılırsenız cok iyi olur ANTALYA / muratpaşa çallı sedir mahallesindeyiz

1 10 11 12