Fast Food Bayiliği Veren Firmalar

yorumsuz
417 okundu

Fast food ya da dondurulmuş gıdalar sektöründe bir işe girmek istiyorsanız ve işe sıfırdan başlayacaksanız, buna hiç gerek yok. Fast food bayiliği veren firmalardan yararlanabilir ve kendiniz için adı duyulmuş bir firmadan bayilik alma fırsatı bulabilirsiniz. Bilinen firmalar girişimcilere ya da küçük işletmelere kendi işlerini kurabilmek adına çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Buna basitçe Franchising denilmektedir. Franchising, özellikle Avrupa ve Amerika’da son derece yaygın olan, şimdi de ülkemizde uygulanmaya başlamış olan sistemlerden bir tanesidir. Artık bayilik almak ve bunun işletmeciliğini yapmak pek çok girişimcinin tercih ettiği yollar arasında bulunmaktadır.

Hangi Firmalar Fast Food Bayiliği Vermektedir?

Buts Fried Chicken: Henüz yeni yeni kurumsallaşmaya başlayan ve Türkiye’nin birçok yerinde görebileceğimiz bir fast food markası olan Buts Fried Chicken, girişimcilere kendi işlerini kurma olanağı sunan Fast food markalarından bir tanesi. Firma, girişimcilerden isim hakkı bedeli olarak 10.000 lira talep etmektedir. Yatırımınızı firma vaadi ile bağlantılı olarak 15 ay gibi bir sürede çıkarabileceğiniz bu girişim, sizin için mantıklı olabilir.

Öküz Burger: Öküz Burger, fast food piyasasında bilinen ve hazır yemeklerden çok ‘anne köftesi’ne olan benzerliği ile dikkat çeken firmalar arasında yer alıyor. 700.000 TL’lik sermaye ve 90 bin TL’lik isim hakkı bedeli ile girişimcilere Franchising hakkı tanıyan firma, bugün 60 çalışanı ile Türkiye genelinde hizmet veren ve çok sevilen firmalardan yalnızca bir tanesi. Siz de Öküz Burger’den bayilik almayı tercih edebilirsiniz.

Saray Döner: Elbette, Fast Food sektörü denildiğinde döner ve türevlerini unutmamakta fayda bulunuyor. Saray Döner de tavuk döner sektöründe oldukça bilinen ve çok fazla müşterisi bulunan firmalar arasında yer alıyor. Soslu döner olarak bilinen ürünleri her kesime hitap ediyor. Firmadan bayilik hizmeti almak isteyenler için 60 bin liralık bir sermayeniz olması gerektiğini söylemek mümkün olacaktır. Firma vaadine göre %20 ile %30 arasında bir kar marjı bulunan firma, tavuk dönerci açmak isteyenler için güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkabilmektedir.

Siz de Fast food sektöründe bu firmaları tercih edebilir, kendi girişiminizi kurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın