Garanti Bankası Personel Alımı İlanları 2018

3 yorum
971 okundu

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Garanti Bankası yeni yıla hızlı bir giriş yapmış ve personel alımlarına başlamıştır. Açacağı yeni şubelerine birçok kişiyi alacak olan Garanti Bankası alımlarında dar birden fazla pozisyonu değerlendirecektir. Özellikle alımları ile Türkiye’de ilgi çekmeye devam eden Garanti Bankası bu yeni ilanlarında birden fazla şehirde alım yapacaktır.

Garanti Bankası personel alımı 2018 yılında Türkiye’nin birden fazla ilinde yapılacak olup net rakamlar verilmemiştir. Fakat internet üzerinde Garanti Banaksının birçok ilanı bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını değerlendirecek olan Garanti Bankası alımları ile ilgili de birçok şart vermiştir. Bu şartların yerine getirilmesi ile alımlarını yapacak olan Garanti Bankası şartları yerine getiren kişileri mülakat sonrası işe alacaktır.

Garanti Bankası personel alımı 2018 yılında hangi pozisyonlar ile yapılacak aşağıda yer alan bölümden görebiliriz.

– Gişe Asistanı,
– Yönetici Asistanı,
– Parti Time Müşteri Memnuniyeti Müşteri Temsilcisi,
– Güvenlik Personeli,
– Şube ve Genel Müdürlük Hizmetleri Destek Asistanı,
– Arşive ve İletişim Asistanı,
– Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi,
– Bilgi Sistemleri Denetçisi/Denetçi Yardımcısı.

Garanti Bankası personel alımı 2018 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok iş ilanı bulunmaktadır. En az lise mezunlarından lisans mezunlarına kadar birden fazla kriterde insan arayan Garanti Bankasına başvuruda bulunmak ve bilgi almak isteyenler adaylar aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Garanti Bankası Personel Alımı İlanları 2018 (3 Yorum)