Garanti Emeklilik Personel Alımı 2018

1 yorum
882 okundu

Garanti emeklilik personel alımı 2018 yılında çeşitli bölümler ile devam etmektedir. Garanti bankası çok eski ve köklü bir bankadır. Banka 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. Garanti bankası özel bankalar arasında en çok kullanılan ve tercih edilen bankasıdır. Özellikle garanti bankasının bonus kredi kartı bir çok insan tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Garanti bankası bu açıdan çalışanlarına maaş ve diğer sosyal olarak bir çok imkan sağlayabilmektedir. Özel bankaların çalışma şekliyle ilgili bir çok yazıyı internet ortamında bulabileceğiniz gibi bu yazımızdan da belli ipuçlarıyla keşfetme şansınız vardır.

Garanti emeklilik personel alımı 2018 yılı içerisinde duyurduğu bölümlere alım yapacaktır. Garanti emeklilik ise 1992 yılında kurulmuş ve daha sonra 2002 yılında emeklilik şirketine dönüşerek hizmetlerine devam etmiştir. Özel bankalar özellikle yeni mezunlara her zaman cazip gelmiştir. Yeni mezunlar genellikle ilk düşündükleri olay bir an önce işe girip tecrübe kazanmaktır.

Üniversiteden yeni mezun olan kişiler direk devlet memurluğuna geçemeyecekleri için ilk tecrübelerini özel bankalarda edinmektedirler. Özel bankalar genellikle bankada kampüs, stajyerlik vb. yöntemlerle yeni mezunları bünyesine dahil edip onları denemektedir. Aradıkları özelliklere uygun adayları personel yaparak bünyelerinde ki tüm imkanlardan yararlanmalarını sağlarlar.

Personel Alınacak Bölümler ve Bölgeleri;

– ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ – İSTANBUL
– STRATEJİK PLANLAMA YETKİLİSİ – İSTANBUL
– BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI DENEYİMLİ (MALATYA)
– BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI – DENEYİMSİZ
– BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI – DENEYİMLİ (ERZURUM)
– BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI – DENEYİMLİ(ANTALYA)
– BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI – DENEYİMLİ (KIRŞEHİR)

Sizde yeni mezunsanız veya tecrübeli ancak farklı bir firmayla çalışmak istiyorsanız bu ilanda yer alan ilanları tercih edebilirsiniz. Yukarıda belirtilen Garanti emeklilik personel alımı 2016 ilanlarını daha detaylı incelemek, başvuruda bulunmak için site içerisinde yer alan bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/garanti-emeklilik-is-ilanlari-c5111-p29994/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Garanti Emeklilik Personel Alımı 2018 (1 Yorum)