Gıda Bayiliği Veren Firmalar

yorumsuz
382 okundu

Gıda bayiliği veren firmalar, kendisi için girişimde bulunmak isteyenler kişiler için bir fırsat oluşturmaktadır. Günümüzde ‘Franchise’ adı ile adlandırılan bu hizmet ile, kendi işlerini kurmak ve kendi işinin patronu olmak için başvuruda bulunmaktadır. Gıda bayisi olmak istiyorsanız, ancak sektörde hangi firma ile çalışmak istediğinizi bilmiyorsanız, bugün sizler için gıda bayiliği veren firmalara değinecek ve her birinin çalışma şartlarını açıklayacağız.

Gıda Sektöründe Bayilik Veren Firmalar Var Mı?

Ülkemizde, bayilik sektörünün en çok hız kazandığı alan hiç kuşkusuz ki gıda sektörüdür. Fast-food, dondurulmuş gıdalar, çiğköfte ve diğer birçok gıda ürününde bayilik hizmeti veren ve böylelikle ağlarını büyüten firmalar hızla artış göstermektedir. Kendi işinizi kuracaksanız ve hangi firmanın bayilik sağlayacağını merak ediyorsanız, sizin için bunu detaylıca açıkladık.

Teabucks Franchising: İsminden de anlaşılabileceği gibi, kahvecilik sektöründe faaliyet gösteren birçok firmaya alternatif oluşturmak istiyorsanız, Teabucks, Franchising hizmeti sunan bir firma olması yönü ile diğerlerinden büyük ölçüde ayrılıyor. Çay kahve çeşitli çörekler satışı gerçekleştiren ve bir kafe konseptinde hizmet veren firma, size de kendi işinizi kurmanız için fırsat sağlayabilmektedir. Özellikle kalabalık caddeler, alışveriş merkezleri gibi alanlarda, siz de bir kahve dükkanı açabilirsiniz.

Ceylan Mantı: Türk halkının hamur işlerine düşkünlüğü herkes tarafından biliniyor. Özellikle mantı ve çeşitli hamur işleri sunan yemekhane ve restoranlar, günümüzde pek çok kişi tarafından tutulduğu için bayilik hizmeti de sunmaktadır. Ceylan Mantı da müşteri ağını genişletmek için bayilik hizmeti veren kuruluşlardan bir tanesi. Türkiye genelinde hizmet sağlayan bu firma ile iletişime geçerek siz de kendi girişiminizi oluşturabilirsiniz.

Protein Burger: Tüm Türkiye’de gelişme göstermeyi ve diğer fast-food markalarına rakip olarak yükselmeyi hedefleyen Protein Burger, yeni girişimciler için Türkiye genelinde bayilik hizmeti sunuyor. Bayilerini de birçok alanda destekleyen firma, ‘sağlıklı beslenme’ konsepti adı altında kurulmuş. Protein Burger’den ilham alarak, siz de kendi işinizin patronu olabilir ve sağlıklı besinler sunan bir restoran yönetebilirsiniz.

Gıda sektöründe ülke genelinde bayilik veren birçok firma bulunmaktadır. Kısa bir araştırma ile siz de bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın