Giyim Bayiliği Veren Firmalar

yorumsuz
478 okundu

Giyim sektöründe bir girişimde bulunmak istiyorsanız, ancak bunu mantıklı bir şekilde yapmanın yollarını arıyorsanız, sıfırdan bir iş yeri kurmak yerine, mevcut bir giyim firmasının bayiliğini alabilirsiniz. Buna, tam olarak Franchising ismi verilmektedir. Giyim bayiliği veren firmalar, ülke çapında hem daha fazla kazanç sağlayabilmek hem de müşteri sayısını artırmak için bayilik vermeyi tercih etmektedirler. Peki giyim bayiliği veren firmalar hangileridir ve bunların hangileri ile iş birliğine varabilirsiniz? Sizler için bunu detaylıca açıkladık.

Hangi Firmalar Giyim Bayiliği Verir?

Batik: Batik, hiç kuşkusuz ki kaliteli giyim markaları denildiğinde ala ilk gelenlerden birisi. Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan ve kaliteli hizmet sunan Batik, pek çok ürünü ile gönüllere taht kurmuş durumda. Özellikle kadın ağırlıklı çalışan firma, işlek caddeler ve AVM’lerde bulunuyor. Ciddi bir sermaye gerektiren ancak yüklü cirolar elde edebileceğiniz Batik ile Franchise anlaşması yaparak siz de giyim sektörüne el atabilirsiniz.

Tüzün: Birçok şubesi ile Ankara’da görebileceğiniz Tüzün, özellikle kadın giyim konusunda ülkemizin önde gelen giyim firmaları arasında yer alıyor. Planlarınız arasında kadın giyime yönelik bir butik açmak ve mağazacılık yapmak varsa, genellikle Ankara geneline Franchise hizmeti sunan Tüzün, gelirinizi ciddi anlamda artırmanıza olanak sağlamaktadır. Siz de Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir Tüzün mağazası açmak istiyorsanız, yetkililer ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz.

GIZIA: Türkiye’de sayılı yerlerde bulunan GIZIA’da bayilik vererek ağını genişletmek isteyen markalar arasında. Birçok çalışanı ile kaliteli bir hizmet sunan marka, Türkiye genelinde mağaza sayısını artırmak ve gelir elde etmek istiyor. Erkek giyim ve kadın giyim karışık olarak hizmet vermekte olan marka ile iletişime geçerek bayilik hizmeti konusunda detaylı bilgi alabilir, çokça para kazanma imkanı bulabilirsiniz. GIZIA bu konuda, size oldukça gelir getirebilecek firmalar arasında. Yurtdışında da birçok mağazası bulunan firma, ciddi bir sermaye ile yüklü işe girişebileceğiniz markalar arasında yer alıyor.

Daha fazla bilgi için konumuzu takipte kalmanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın