Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2018

yorumsuz
689 okundu

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yeni vermiş olduğu ilanında yeniden personel alımına başlayacağını duyurmuştur. Geçtiğimiz aylarda da birçok kez alım yapan ve alımlarına devam eden Gümrük ve Ticaret Bakanlığı alımları ile ilgili olarak ise ilanlar vermeye devam ediyor. Son verdiği ilanında ise yeniden sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını duyurmuştur.

ALINACAK PERSONEL

– Bilişim Personeli: 14 Kişi.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak,

– Üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olmuş olmak,
– Yazılım ve özel bazı konularda tecrübe bilgiye sahip olmak,
– 2014 ve 2015 KPSSP3 puan türünden en az 70 puana sahip olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca her bir pozisyon için ayrı şartlar verilmiştir. Bu şartların yerine getirilmesi ise ayrıca önem arz etmektedir. Bu şartlara kılavuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı (www.gtb.gov.tr) sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, belgelerle beraber, başvuruları 08-22 Şubat 2016 tarihleri arasında en geç mesai bitimine kadar, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra gelen başvurular ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru Yeri: Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Dumlupınar Bulvarı No:151 Eskişehir Yolu 9. Km Kat:5 Oda No:522 Çankaya /ANKARA

İSTENEN BELGELER

– Başvuru formu,
– CV,
– Referans mektubu,
– YDS sonuç belgesi,
– Diploma ilk istenenler arasında yer almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın