Güvenlik Görevlisi Alımları

1 yorum
902 okundu

Güvenlik görevlileri insanların yoğun bulunduğu yerlerde polis veya diğer güvenlik güçlerinin yer alamayacağı yerler de düzeni sağlamak, içeriği korumak için firmalar tarafından işe alınırlar. Güvenlik görevlilerinin çalıştığı yerlerin günümüz de neredeyse sınırı yok denecek kadar azdır. Her alanda her mekanda güvenlik görevlilerinin çalıştığını görebilirsiniz. Kimi güvenlik görevlileri devlet memuru olarak çalışırken bir çoğu özel sektör de yer alan güvenlik ile ilgili firmaların bünyesinde çalışırlar. Bu firmalar bünyelerinde barınan güvenlik görevlilerini anlaştıkları firmalar, siteler, avmler, bankalar vb. bir çok yerde istihdam ederek çalıştırmaktadırlar. Güvenlik görevlilerinin çalışma alanları çok fazla olduğu için ve her zaman düzenin korunması gerektiği için güvenlik görevlisi mesleği her zaman günümüz de ve gelecekte sürekli aktif olacak mesleklerden biridir.

Güvenlik görevlilerinin yasa gereği alması gereken belge vardır. Bu belgesiz güvenlik görevlisi alan yerler genel de site güvenliği veya inşaat firmalarıdır. Çoğu firma güvenlik elemanı alırken bu belgeyi zorunlu olarak istemektedir. 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız) kişiler tam donanımlı güvenlik görevlisi olarak çalışabilirler.

Güncel Güvenlik Görevlisi İş İlanları

  • Tepe Güvenlik (bir çok bölgede)
  • Lucis Global (İstanbul Anadolu)
  • G4S (İstanbul Avrupa)
  • EUBSA TURKEY (İstanbul Avrupa)
  • Pronet (bir çok bölgede)

Güncel güvenlik görevlileri ilanlarını incelemek istenilen detayları öğrenmek ve ilanlara başvuru da bulunabilmek için aşağıda yer alan linki takip edebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilanlari

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Güvenlik Görevlisi Alımları (1 Yorum)