HSBC Bank Gişe Yetkilisi Alımı

3 yorum
1.662 okundu

Türkiye piyasasına hızlı giriş yapan ve yıllardır büyüyerek işlerine devam eden HSBC Bankası Gişe Yetkilisi Alımı yapacağını duyurdu. HSBC bankasının ilan açıklamasında bir çok alana eleman alımı yapılacaktır. Ancak güncel açıkları kapatmak için gişe yetkilisi ilanları şuan aktif durumdadır. HSBC Bank yaklaşık 13 kişilik açık pozisyon olduğunu bildirdi. HSBC bankasında daha bir çok bölümde alımlar vardır. Bu alımlar sırayla ve açık pozisyonlar kapatıldıkça yeni ilanlar açılmaktadır. Bu yüzden banka ile ilgili diğer aktif ilanlar da yine sitemizden paylaşılacaktır.

HSBC Bank Gişe Yetkilisi Alımı Başvuru Şartları– Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
– İletişim becerisi yüksek,
– Dinamik,
– İnsanlara karşı güler yüzlü,
– Sabırlı,
– 27 yaşından küçük,
– MS Office programlarına hakim,
– Erkek adaylar için askerliğinden muaf kişiler aranmaktadır.

HSBC Bank Gişe Yetkilisi Alımı ilanına başvurmak için yazı altında yer alan bağlantıyı takip edebilirsiniz. Banka şuan için gişe yetkilisi alımı yapmaktadır ve bir çok başvuru almaktadır. Bu bölüme gerçekten alınabilmek için başvuru şartlarını sağlıyor olmanız gerekmektedir. Banka ile ilgili diğer alımlar aktif ilanlar için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-gise-yetkilisi-1481678

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

HSBC Bank Gişe Yetkilisi Alımı (3 Yorum)

  1. lisans mezunuyum şuan çalışmaktayım ancak bankacılık sektöründe çalışmak isterim

  2. 4 yillik gazi uni.grafik mezunuyum evli 2 cocuk annesiyim 27 yasindayim vocuklarima bakacak kisi var.bu isle yakindan.ilgileniyorum. geregini bilgilerinize arz ederim ..