İşkur Evde İş İlanları

1 yorum
4.578 okundu

İşkur evde iş ilanları, işe ihtiyaç duyan ve ek olarak gelir kazanmak isteyen kişilerin sıklıkla baktığı ilanlardır. İşkur, bugün, para kazanmak isteyen kişiler açısından olumlu hizmetler sunmaktadır. İşverene yaptığı destekler ve istihdam alanında güncellemeler yapması, bugün pek çok kişi açısından İşkur’un neden popüler olduğunun en büyük kanıtları arasında yer almaktadır. Evde oturuyorsanız, çalışamıyorsanız ya da çalışmak için vaktiniz yoksa, ev bütçesine katkıda bulunmak, kendi paranızı biriktirmek ya da harçlığınızı çıkartmak için evde ek iş ilanlarına başvurmak mümkündür.

İşkur, evde iş ilanları ile size her daim destek olacak kurumlardan bir tanesidir. Mobil uygulaması ve internet sitesi ile para kazanmak isteyenler için son derece güzel fırsatlar sunan İşkur’a siz de kayıt olabilir, kendiniz için en doğru işi bulabilirsiniz.

İşkur Evde İş İlanları Hakkında

İşkur’un evde iş ilanları seçeneğinden yararlanmak isteyenler için bunu da geliştirmekte fayda bulunuyor. İşkur, pek çok açıdan iş bulabileceğiniz uygulamalardan yalnızca bir tanesi. Büyük bir kurum olması ve özellikle ev hanımlarını istihdam etmesi, bugün kurumun son derece popüler olmasına imkan sağlayan detaylar arasında bulunmaktadır. İşkur aracılığı ile bulabileceğiniz sayısız ilan bulunmakta, bu ilanlara başvurarak siz de evde yapabileceğiniz işlere ulaşabilirsiniz. Şimdi biraz da bu işlere değinelim.

Evde Küpe Arkası Yapma: Küpe üreten ve üretmiş olduğu takıları çeşitli pazarlara sunan firmalar, paketleme işlerini firmalarında personel istihdam etmektense dışarıda çalışan kişilere vermeyi tercih edebilirler. Hal böyle olunca, İşkur’un evde ek iş ilanlarında sıklıkla görebileceğimiz ilanlar arasında evde yapılabilecek işler yer alabilmektedir.

Evde Demir Yapma: Evde paketleme işleri özellikle hanımlar arasında çok popüler iken, İstanbul; Ankara, Adana ve İzmir gibi şehirlerin genelinde sanayi faaliyetlerinin ön plana çıktığını söylemek mümkün. Çeşitli metal ya da demirleri bir araya getirme ve birleştirme işi son zamanlarda oldukça popüler olan işler arasında yer almaktadır. Siz de bu tarz bir işe ihtiyaç duyuyorsanız ve kendiniz için ilan bakıyorsanız, mutlaka evde demir yapma işine bakabilirsiniz.

Siz de İşkur’un sitesinden bakarak kendiniz için bir ek iş bakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Mart 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

İşkur Evde İş İlanları (1 Yorum)