İstanbul Evde Ek İş İlanları

133 yorum
5.389 okundu

Her insan belli işlerde çalışmaktadır. Kimisi kendi kurduğu şirkette, kimisi başkalarının kurduğu şirkette çalışmaktadır. İşin özü her insan yaşayabilmek, ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmak zorundadır. Her insan kendinden ve varsa ailesinden sorumludur. Bu durumda insanlar hayatları boyunca, çocukluk dönemleri hariç genel olarak sürekli bir çalışma düzeni içindedirler. Çalışmak zorunda olmak bazıları için çok genç yaşlarda başlar ancak bazen hayat şartları buna sizi zorlamaktadır. Normal de bir insan üniversiteyi bitirdikten sonra iş hayatına girmeyi düşünür, ancak günümüz de bir çok insan ihtiyaçları için irili ufaklı bir çok iş de çalışmaktadır. Part-time dediğimiz iş kolunda özellikle mağazalar da çokça bulunan genç kesimin tercih ettiği çalışma şeklidir. Freelance(serbest) çalışma şekli genel de tüm kesime hitap etmektedir. Bu terim bilgisayar başında iş yapan yazılımcılar ve tasarımcılar tarafından sıkça kullanılmaktadır.

Her insan para kazanmak zorundadır bu durumda çalışabilmek içinde iş bulması gereklidir. Günümüz de ki ekonomi piyasalarında insanların kazandığı paralar çalıştığı firmaya, ünvanına, yeteneklerine, yapabildiklerine göre değişmektedir. Ancak çoğu insan özellikle hem az kazanıp hemde aile geçindirmek zorunda olan insanlar bu duruma canları çok sıkılmaktadır. İnsan kendi için çalıştığında herhangi bir sorun yok iken işin içine sorumluluklar girdiğinde başınızı kaşımaya başlayacaksınız demektir.

İstanbul bölgesi kendi işleri haricinde ek iş yapmak isteyenler için ideal bir bölgedir. İstanbul bölgesi diğer bölgelere göre çok büyük insan nüfusu bulunmaktadır. İnsan çok olunca buna orantılı olarak da iş olanakları çok olmaktadır. İnsanlar eski zamanlardan beri kazançlarını sadece tek bir iş üzerinden değil, bir çok farklı iş yaparak sağlamaktadır. İstanbul da ki ek iş ilanları kazançları haricinde ekstra kazanç sağlamak isteyen insanlar için ideal bir bölgedir. Ek iş ilanlarına genel de evde olan bayanlar daha çok ilgi göstermektedirler. Bayanlar hem kendine hemde evine yardımcı olmak için evinde oturduğu yerden çalışarak ev ekonomisine katkı sağlamak isterler. Bunun yüzünden ek iş ilanları genel de bayanların tercih ettiği ilanlardır ancak diğer bir yandan erkeklerinde yapabileceği işler de bulunmaktadır.

İstanbul bölgesinde ve genel olarak tüm bölgelerde yaygın olarak yapılan bazı ek iş ilanları vardır. Bu ek iş ilanları genel de birbirine benzemektedir. Ancak kendi bulunduğunuz bölge de olup olmadığını sadece iş verenden öğrenebilme şansınız vardır. İstanbul bölgesi ve diğer bölgelerde genel olarak çok popüler olan ek iş ilanları ise şöyledir;

Genel olarak popüler ve en çok rağbet gören ek iş ilanlarını sizler için sıraladık. Genel olarak sitemiz de bu tarz bilgileri içeren yazılar bulabilirsiniz. Ek iş ilanlarının en kötü tarafı ilanların içinde genel de iletişim bilgileri yer almaz. Siz eğer iş istiyorsanız yorum alanına veya iletişim formlarından iletişim bilgilerinizi gönderirsiniz ek iş ilanı verecek olan iş veren aralarından rastgele seçme yapıp iletişime geçerek elemanlarını seçer. Bu yüzden bu tarz ek iş yapmak istiyorsanız bu tarz yazıları her zaman takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

İstanbul Evde Ek İş İlanları (133 Yorum)

  1. Merhaba istanbul Kartal’da oturuyorum yeni evlendik bir işe çok ihtiyacım var lütfen donus yapın elim çok yatkın ve hızlı 4 kişilik ekibiz

1 5 6 7