Konya Akşehir Ek İş

59 yorum
5.214 okundu

Sabah erkenden uyanarak yola çıkmadan, yol ve yemek parası cebinizde kalacak, evinizin sıcaklığında dilediğiniz an çay, kahve içerek misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, ev işlerinizi aksatmadan günde bir iki saatinizi ayırarak çalışabileceğiniz bir işiniz olsun ister misiniz? Cevabınız evet ise Konya Akşehir ek iş seçenekleri  veren firmalara başvuru da bulunarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Tamamen sorumluluk gerektiren ve aldığınız işi zamanında teslim etmeniz dışında sizden hiçbir beklentisi olmayan firmalarla el emeğinizi ortaya koyarak gelir elde edebilirsiniz. Ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve dışarda çalışmayı düşünmeyen herkes için birçok alanda iş verilmektedir. Tespih dizmeden, takı yapmaya, iplik temizlemeden, mandal montaj işi, turşu yapımından, boncuk işlemeye, kutu katlamaya varana kadar binlerce firma ilan vermektedir. Evinizin bir odasını bu iş için ayırdığınızda firma size gerekli bütün malzemeyi getirmekte, işin nasıl yapılacağını size anlatmaktadır. Zamanla pratik kazanacağınız Konya Akşehir ek iş imkanı sayesinde  250-2500 TL gibi rakamlar kazanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle grup oluşturarak daha fazla sipariş alabilir ve hem keyifle çalışıp hem de aranızda tatlı rekabetler yaratarak daha hızlı çalışabilirsiniz. Kadınlar genellikle şu kadar ürünü kim kısa sürede bitirebilir tarzında mini yarışmalar düzenleyerek hızlanırken erkekler işe daha ciddi yaklaşmaktadırlar.

Konya Akşehir ek iş ilanları açan firmaları internet sitemizde yayınlayarak sizlerle firmalar arasında bir köprü görevi görüyoruz. İşveren ek iş alan kişiden sadece güvene dayalı çalışma prensibi beklentisi içindedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Akşehir Ek İş (59 Yorum)

  1. Akşehirde oturuyorum, el becerim gayet iyidir.nıkah sekeri,sabun paketleme,kesme,boyama vs.işlerdi oldumça hızlı ve pratik yapabilirim.

  2. Akşehirde oturuyorum. El becerim gayet iyidir.nıkah sekeri, sabun paketleme, kesme, boyama vs.işleri oldukça hızlı ve pratik yapabilirim.

  3. Ev hanımıyım evde ıs ımkanından yararrlanmak ıstıyorum olumlu yada olumsuz bılgılendırırsenız sevınırım

  4. akşehir yıldırım mahallesinde oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz