Konya Cihanbeyli Ek İş

4 yorum
1.747 okundu

Evde çalışarak ek gelir sağlamak son yıllarda maddi zorluk çeken birçok ailenin imdadına yetişmiştir. Kadınlar ve emeklilerin öncülüğünü yaptığı ek işler fazla güç sarf etmeden çalışma sürenize göre ürettiğiniz işten parça başı ücret kazanmayı hedefler. Konya Cihanbeyli ek iş veren firmalar sayesinde burada yaşayan birçok insan para kazanmaktadır. Ödemeler günlük olarak yapılabildiği gibi dilerseniz haftalık veya aylık olarak da talep edebileceğiniz bir sürü iş fikirlerinden bir tanesi muhakkak siziz becerinize göredir. Aslında fazla işçilik istemeyen ek işleri öğrenmeye açık biriyseniz firmalar tarafından da çoğu zaman öğretilmektedir.

Konya Cihanbeyli ek iş imkanı ile sizlerde ilçede iş olanakları yetersiz bu nedenle para kazanamıyorum kaygısından kurtulacaksınız. Günde dilerseniz 2-3 saat ayırarak 300-350 TL veya günde 7-8 saat ayırarak 1200-1300 TL kazanabilirsiniz. Firmalar iş konusunda herhangi bir baskı yapmadığı için ne kadar yapabileceğiniz tamamen size kalmış. Evinizde yaşayan diğer aile bireyleriyle ortak iş yaparak ciddi bir aylık gelir sağlayabilir, işin devamlılığını sağladığınız ve zamanında teslim ettiğiniz takdir de de daimi bir işe sahip olabilirsiniz.

Geçim sıkıntısından kurtulmanın en karlı yolu olan evden çalışarak para kazanma özellikle sanayisi gelişmeyen küçük il ve ilçelerde daha çok talep edilmektedir. Konya Cihanbeyli ek iş ilanları ile sizde isteyip de alamadığınız ne varsa alabilir, kazandığınız parayla yatırım yapabilme imkanını da sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Cihanbeyli Ek İş (4 Yorum)

  1. cihanbeyli de yaşıyorum evde kına paketleme davetiye katlama gibi iş istiyorum 2 kişi çalışacaz cevap bekliyorum

  2. Her türlü paketleme ve davetiye katlama işi yaparız 3 kişiyiz cihanbeyli de oturuyoruz cevap bekliyorum acil lütfen

  3. Cihanbeylide yasiyorum her turlu paketleme montaj isi yaparim annemle beraber iki kisiyiz elimiz hizli ek ise ihtiyacim var

  4. Cihanbeyli de yaşıyorum ve evde is istiyorum kına nikah şekeri davetiye gibi ne olursa katalog isi haric