Konya Ereğli Ek iş

25 yorum
3.946 okundu

Ev hanımları genellikle evde satış yaparak ek gelir elde etmeyi düşünüyor. Satılan ürünlerin parasını da alamayarak vazgeçiyor. Evinin bütçesine katkıda bulunmak maksadıyla yaptıkları bu girişimler başarısızlıkla sonuçlandığında ise öz güvenlerini kaybediyorlar. Sizi bu ve buna benzer problemlerden kurtaracak evde el emeğinizle para kazanabileceğiniz Konya Ereğli ek iş sunuları ile artık satış yapmak zorunda değilsiniz. Birçok firma evlere ek işler vererek iş yükünü azaltma yoluna gitmektedir. Personel masrafı, sigorta, yol, yemek gibi giderler olmadığı için bu iş firmalarında işine gelmektedir. Hem size hem de çalıştığınız firmaya kazanç sağlayan bu iş için evden çıkmanıza gerek yok.

Firmalar Konya Ereğli ek iş imkanı seçeneklerini evinize kadar getirerek, yanınızda örnek uygulama yaparak size işi öğretmektedir. Bu yüzden el becerim yok, bu işi yapmayı bilmiyorum gibi kaygılarla hareket etmeyiniz. Firma yetkilileri ile görüştüğünüz zaman anlayacaksınız ki bu işe başlayarak ciddi gelir elde eden birçok kişi daha önceden bu işi yapmamış olanlardan oluşmaktadır. Günlük ne kadar para kazanacağınız bu iş için ayıracağınız zamana bağlı, birçok kişi aile bireyleriyle günde 2-3 saatini ayırarak bütün bir ay geçimini sağlayacak geliri elde ediyor.

Konya Ereğli ek iş ilanları veren firmalar tespih dizme, boncuk işleme, el işi, davetiye katlama, mandal yapımı, kalem montajı, iplik temizleme, mum yapımı gibi bir çok iş alternatifiyle karşınızda.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Ereğli Ek iş (25 Yorum)

  1. konya ereğlideyim ekiş yapmak istiyorum.yetenekliyim çalışkanım.yardımcı olursanız sevinirim