Konya Ilgın Ek İş

23 yorum
2.713 okundu

Gün içinde televizyon izleyerek geçirdiğiniz vaktin dörtte birini ayırarak ek gelir elde edebileceğiniz bir sürü iş fikri mevcut. Emekliler, ev hanımları, öğrenciler gibi her yaştan insanın günde 2-3 saat ayırarak kendi masraflarınızı karşılayarak maddi zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Evlere ek işveren birçok firma belli dönemlerde iş yükünü bu yolla azaltmaktadır. Firmalar zaman zaman sürekli de olabileceği gibi sadece sezonda da buna ihtiyaç duyabilir. Konya Ilgın ek iş ilanlarından size uygun işi seçerek para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Evinizin rahatlığında çayınızı ya da  kahvenizi içip televizyon izlerken fazla emek istemeyen bu işleri yaparak aylık 200 ile 2500 TL arasında bir para kazanabilirsiniz. Konya Ilgın ek iş imkanı sağlayan firmalar genellikle kına paketleme, mum yapımı, davetiye katlama, iplik temizleme, mandal yapımı, kalem montajı gibi el becerisi istemeyen işler vermektedirler. İlk bu işe başlarken anlaşmış olduğunuz firma size gerekli olan malzemeyi getirerek nasıl yapacağınızı gösterir. Kaç adet üretmeniz gerektiğini ve hangi gün gelip teslim alacağını size bildiren firma siparişi teslim aldığı zaman paranızı da ödemektedir.

Birçok ilde bu anlamda iş gücüne ihtiyaç duyan firmalar Konya Ilgın ek iş ilanları vererek kadınların evde çalışarak üretime katkısını arttırmıştır. Mahallede grup oluşturarak çalışmayı tercih eden kadın sayısı gün geçtikçe artmakta ve firmalar kadınlara devamlı bir iş olanağı sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Ilgın Ek İş (23 Yorum)