Konya Karatay Ek İş

17 yorum
2.447 okundu

Belli dönemlerde işleri yoğunlaşan firmalar personel giderlerini arttırmamak adına personel alımı yapmak yerine evlere ek iş vermektedirler. Sizlerde Konya Karatay’da ek iş fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız firmalarla görüşmek için internet sitemizden ilanlara bakabilirsiniz. İsterseniz bir ekip oluşturarak toplu siparişler alabilir ve gelirinizi buna göre arttırabilirsiniz. Ailenizdeki diğer bireylerle, komşularınızla ya da arkadaşlarınızla bir araya gelerek hem eğlenceli sohbetler yapıp hem de Konya Karatay ek iş ile para kazanabilirsiniz. Geliri sizin performansınıza göre değişkenlik gösteren ek işlerde 300 ile 2,500 TL’ye kadar para kazanarak maddi problemlerinizi giderebilirsiniz.

İş bulmanın artık iyice zorlaştığı Konya Karatay ek iş imkanı ile düzenli olarak yapabileceğiniz bir işe sahip olurken belli zaman dilimleri dışında kendinize de vakit ayırabileceksiniz. Herhangi bir gideriniz olmadan, sermaye ortaya koymadan sadece gün içindeki boş vakitleri değerlendirerek ek gelir elde etmeniz mümkün.

Canınızı sıkan çalışma ortamları yerine evinizin konforunda dilediğiniz saatlerde el emeğinizle para kazanmanın keyfini sizde yaşamak istiyorsanız Konya Karatay ek iş ilanları veren firmalara internet sitemizden iletişime geçebilirsiniz. Her firma farklı iş becerisi istediği için size en uygun olanı ya da yapabileceğinize inandığınız işi tercih etmeniz gerekir. Firma yetkilileri size nasıl yapmanız gerektiğini anlatmakta ve gerekli bütün malzemeler onlar tarafından karşılanmaktadır. Günlük olarak ürettiğiniz siparişler genellikle akşamları kontrol edildikten sonra teslim alınır ve ödemesi yapılır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Karatay Ek İş (17 Yorum)

  1. Mrb ben de ev hanımı yim evde yapmak için iş Istiyorum konya karatay da oturuyorum ihtiyacım çok var

  2. Merhabalar bende evde iş yapmak istiyorum ev hanimiyim isimi zamanında bitirebilirim el becerim vardir acil iş istiyorum

  3. Slm ben konya da oturuyorum ek iş istiyorum ne olsa yaparim 5 eviz geri dönus yaparsaniz sevinirim

  4. Mrb ihtiyacım oldugu için evde iş yapmak istiyorum her türlü paketleme işi olur evde 4 kişi varız acil paketleme ona yakın işler olur çok acil lazım ilginize arz ederim