Konya Kulu Ek İş

1 yorum
898 okundu

Birçok kişi hayatındaki diğer sorumlukları aksatmadan dilediği saatler arasında çalışarak evinin bütçesini katkıda bulunuyor. Sadece küçük çocuğunun uyuduğu saatlerde evinde ek iş yaparak ciddi anlamda para kazanan insanlar bile mevcut. Bu nedenle bahaneler arkasına gizlenmek yerine ne yapabilirim yolunu arayan Konya Kulu ek iş arayan emekliler, ev hanımları ve burada öğrenci olarak yaşayanların masraflarını karşılayabilmeleri için evlerinden çalışarak para kazanabilecekleri birçok iş mevcut.

Firmalara yemek yapabilir, kına paketleyebilir, örgü örebilir, nakış işleyebilir, boncuk dizebilir, davetiye veya poşet katlayabilir, mandal montajı gibi herkese göre işlerin yaparak hem keyifli vakit geçirebilir hem de bu işten gelir elde edebileceksiniz. Sabah ya da akşam ne zaman yapacağınız tamamen size bağlı ve ayırdığınız vakte göre para kazanabilirsiniz. Konya Kulu Ek iş imkanı ile sizde yol, yemek ücreti gibi giderleriniz olmadan aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Zaten sınırlı sayıda olan birçok işletmede yaş, eğitim tecrübe gibi niteliklere takılmadan bütün gününüzü almayacak evinizin işlerini aksatmayacağınız ve karşılığında iyi bir işiniz olacak.

Konya Kulu ek iş ilanları ile ilçede yaşayan herkes ailesi, arkadaşları yakın akrabalarıyla bir araya gelerek ekip oluşturarak hem sohbet ederek hem de çalışabilirsiniz. Oluşturduğunuz ekip sayesinde daha çok iş üretecek böylece firmalardan daha fazla iş alarak para miktarını da arttırabileceksiniz. Parça başı ücret ödeyen firmalara ne kadar çok iş teslim ederseniz o kadar çok iş alma imkanınız var.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Kulu Ek İş (1 Yorum)