Konya Meram Ek İş

12 yorum
1.874 okundu

Konya Meram’da evlere ek işveren firmaların bir kısmı evinizde üretmiş olduğunuz ürünleri firmalara satarak para kazanmanızı sağlarken bir kısmı da evinizde el emeğinizle üretebileceğiniz işlere ihtiyaç duymaktadır. Bu pazar açığını kapatmak için birçok firma evlere ek iş vermektedir. Hem gelir kazanabileceğiniz hem de el becerisi kazanabileceğiniz bir işe sahip olmak isteyenler için sitemizde yer alan Konya Meram ek iş firma ilanlarını inceleyerek size uygun olana başvurabilirsiniz. Birçok ev kadını bu işten ek gelir sağlayarak aile bütçesine katkı sağlamaktadır. Gün içinde bir sürü boş vakti olanlar sadece birkaç saatini ayırarak oldukça iyi paralar kazanabilmektedir.

Emekli ve ev hanımları genellikle dışarıda çalışabilecekleri bir iş bulamamaktan şikayet ederken Konya Meram ek iş imkanı sağlayan firmalar sayesinde bu problemi aşmaktadırlar. Firmalar siparişi evinize kadar getirerek size gerekli malzemelerle teslim etmekte ve siparişi tamamladığınızda tekrar evinize kadar gelerek geri almaktadır. Ödemeler parça başı ürüne göre hesaplanırken günlük, haftalık veya aylık olarak sizin talebinize göre değişmektedir.

Poşet veya karton katlama, nikah şekeri hazırlama, mum yapımı, kalem montajı, kına paketleme, iplik temizleme, teşbih yapma, boncuk dizme veya bluzlara evde nakış işleme gibi birçok iş ilanına Konya Merak ek iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz. Firmalarla iletişime geçtikten sonra karşılıklı güven duygusunu sağlarsanız uzun vadeli bir çalışabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Meram Ek İş (12 Yorum)