Konya Selçuklu Ek iş

38 yorum
2.834 okundu

Modern çağda uzun mesai saatleri ve düşük ücret karşısında çalışan birçok kişi maddi sıkıntı içindedir. Bunu önlemenin aile ekonomisine katkı sağlamanın yollarını arayan kişiler için son yıllarda evde ek iş imkanı sağlayan birçok firma mevcut. Siz de Konya Selçuklu’da yaşıyorsanız evinizden çıkmadan Konya Selçuklu ek iş ile gelir kazanabilirsiniz. Günlük işlerinizi aksatmadan her gün birkaç saatinizi ayırarak çalışacağınız sevdiğiniz bir işe sahip olabilirsiniz. İleri yaştaki veya iş konusunda herhangi bir uzmanlık alanı olmayan, ev hanımı ya da öğrenci hiç fark etmez. Tamamen el emeğinizle kazandığınız para ile sizlerde devamlı çalışabileceğiniz bir işe sahip olacaksınız. Firmalar genellikle işleri günlük olarak teslim etmekte ve bir sonraki gün teslimatı aldığında ödemeyi gerçekleştirmektedir.

Konya Selçuklu ek iş imkanı sağlayarak aylık 2500 TL’ye kadar ücret alabileceğiniz dilerseniz sevdiğiniz insanları bir araya getirerek toplu halde de çalışma fırsatınız var. Böylece daha fazla iş yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz. Parça başı fiyat tarifesi uygulanan işleri fabrikalar genellikle işle ilgili eğitim vermekte ve nasıl yapacağınızı size öğretmektedir. İşi yapabilmeniz için gereken bütün malzemeyi karşılayan firmalarla güvene dayalı ilişki kurduğunuz zaman işin devamı muhakkak gelmektedir.

Kısa sürede hızlı üretim yapabileceğiniz birçok kategori bulunmaktadır. Hem sevdiklerinize vakit ayıracağınız hem de para kazanacağınız bir işe sahip olmak istiyorsanız Konya Selçuklu ek iş ilanları arasında yer alan firmalara bir göz atmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Selçuklu Ek iş (38 Yorum)

  1. Konya selçukluda oturuyorum 5 kişilik bir ekibim var bizimle irtibata geçin lütfen bu işe ihtiyacımız var