Konya Seydişehir Ek İş

21 yorum
3.511 okundu

Evde ek iş yapmanıza imkan tanıyan firmalar, ev hanımları için pek çok ek iş imkanı sunmaktadır. Özellikle Konya Seydişehir ek iş arayan hanımlar evde çengelli iğne paketleme işi olmak üzere pek çok eğlenceli ve kolay evlerinde yapabilecekleri işler bulabilirler. Bireysel olarak ya da arkadaşlarınızla birlikte bir grup kurarak, hep birlikte rahat bir şekilde iş yapabilir ve aile bütçesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca evde boş zamanları para kazanarak değerlendirmek de böylece daha keyifli bir hal alacaktır.

Konya Seydişehir ek iş imkanı sunan firmalar ile irtibata geçerek, size gereken malzemeleri temin etmelerini sağlayabilirsiniz. Sizden talep edilen miktarda ürünü vererek, sizden paketlemenizi, katlamanızı ya da farklı seçenekleri ile meydana getirmenizi sağlayacak olan bu işlerden asgari ücretin üzerinde para kazanmanız mümkün olacaktır. Çengelli iğne paketleme işinde ise firma sizden 200 bin tane çengelli iğne gönderir ve gönderdiği çengelli iğneleri paketlemenizi ister. Bu işi tamamlayarak teslim etmeniz durumunda da paranızı nakit olarak hemen alabilirsiniz.

Konya Seydişehir ek iş ilanlarını takip ederek, istediğiniz, yeteneğiniz olan pek çok iş seçeneğine kavuşabilir ve hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Bütçeniz yetişmiyorsa ya da dar gelirli bir aile iseniz evde yapabileceğiniz ek iş imkanları ile aile bütçesine katkı sağlamanız çok kolay ve iyi olacaktır. Talep edeceğiniz işin firması ile hemen irtibata geçebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Konya Seydişehir Ek İş (21 Yorum)

  1. Bende evde ek iş yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim konya seydişehirde yasiyorum