Lise Mezunu Personel Alımları 2018

5 yorum
1.055 okundu

Lise mezunu sayısı ülkemizde fazla olmasa da yine de lise mezunları için birçok ilan bulunmaktadır. Üniversite mezunlarının daha zor iş bulduğu bugünümüzde rekabet seviyesi arttıkça bulunan iş ve kazanılan maaşta elbette tatminkar olmamaktadır. Bu sebepten dolayı lise mezunlarına yönelik olan işlerin daha fazla olduğunu ve daha güzel işlerin bulunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Lise mezunu personel alımları 2018 yılında belki yüz binlerce kişi ile yapılabilir. İnternet üzerinde 5 binden fazla ilan bulunan lise mezunlarına yönelik ilanların sürekli de yenileri eklenmektedir. İnternet sitemizin günlük olarak takip ettiği bu işler sayesinde çok ciddi rakamlarda iş bulabilirsiniz.

Lise mezunu personel alımları 2018 yılında hangi pozisyonlar için verildi merak ediyorsanız da aşağıda vermiş olduğumuz ilanlarımızı inceleyebilir ve net bilgiler alabilirsiniz.

– Eğitim Danışmanı,
– Çağrı Merkezi Telesatış Temsilcisi,
– Üretim İşçisi,
– Aşçı,
– Özel Şoför,
– Pazarlama ve Satış Temsilcisi,
– Ön Muhasebe Personeli,
– Sekreter,
– Depo Elemanı,
– Fırın Elemanı,
– Marka Tanıtım Temsilcisi,
– Depocu,
– Garson,
– Sürücü Kurye,
– Mağaza Müdürü,
– Lojistik Depo Ön Muhasebe Elemanı,
– Pastacı,
– İletişim Sorumlusu,
– Bilgi İşlem Personeli.

Lise mezunu personel alımları 2018 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde binlerce ilan bulmaktadır. A’dan Z’ye tüm iller için verilmiş olan ilanlar içerisinde kendinize uygun bir iş kesinlikle bulabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak ve diğer ilanları görmek içinse aşağıda yer alan link adresimize tıklayabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/lise-mezunu-is-ilanlari

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Lise Mezunu Personel Alımları 2018 (5 Yorum)