Maket Bıçağı Ucu Paketleme İşi

yorumsuz
168 okundu

Ek iş arayan kişiler, en çok paketleme işlerine başvurmaktadırlar. Çünkü farklı bir nitelik istemeyen bu işlerde, kazanılan para da çok iyi bir değer almaktadır. Öğrenciler, emekliler ve ev hanımlarının gelirlerine katkı sağlamak için başvurduğu bu işlerde, yapılması gereken en önemli konu, işin düzgünce anlaşılması ve gereken özenin gösterilmesidir. Paketleme işlerinden bir tanesi olan maket bıçağı ucu da, yine iyi para getiren işlerden bir tanesidir. Maket bıçaklarının uçları zamanla aşınır ve değişmesi gerekir. Bu yüzden de maket bıçağı uçları satılmaktadır. Genel olarak 10’lu şekilde paketlenen maket bıçağı uçları, her türlü kırtasiyeden temin edilebilecek derecede yaygın bir ağda satılmaktadır.

Maket Bıçağı Paketleme Ucu İşi Nasıl Yapılır?

Maket bıçağı ucunun paketlenmesi için gerekli bazı önlemlerin alınması gerekir. Firmalar evlerde bu işi verecekleri kişileri özenle seçeceklerdir. Çünkü bu işte tehlike unsuru ve riski bulunmaktadır. Çalışanların güvenlik prosedürleri amacıyla belirli bir sözleşmeye imza atmaları gerekir. Aynı zamanda firmalar, gerekli önlemleri alacakları ekipmanları ücretsiz şekilde elemanlarına verirler. Güvenlik ekipmanlarının takılması zorunludur. Eğer işe başlandığında güvenlik ekipmanları olmazsa, firmalar herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmezler. Firmalar maket bıçağı uçlarını güvenlikli şekilde oluşturulmuş plastik kasalarla teslim ederler. Bu sayede 10’ar adet olacak şekilde plastik kutulara dağıtılması gerekecektir. Çalışanlar bu kutulara uçları koymadan önce gres yağını kullanmak zorundadırlar. En son olarak da firmanın etiketi yapıştırılır ve gerekli işlemler tamamlanır.

Maket Bıçağı Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Maket bıçağı ucu paketleme işlemi, zor ve tehlikeli bir süreci içerdiği için, ödeme olarak daha yüksek bir performansa sahiptir. Bu yüzden firmalar ödeme politikalarında daha yüksek bir ödeme gerçekleştirirler. Düzenli olarak yapılacak olan maket bıçağı ucu paketleme işinde haftalık olarak 400 TL kazanç sağlanır. Ayrıca bu işi aylık olarak düzenli şekilde devam ettiren ve sayı anlamında herhangi bir sıkıntı yaşamayan çalışanlar aylık olarak 1600 TL ödeme alacaklardır. İşlerin artması ve başarılı sonuçların gelmesiyle beraber, firmalar çalışanlarına prim ödemesi de gerçekleştireceklerdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın