McDonald’s Personel Alımı İş İlanları 2018

yorumsuz
1.064 okundu

McDonald’s Personel Alımı İş İlanları 2018 yılında da iş alımlarına devam etmektedir. McDonald’s firması fast-food olarak adlandırılan yemek çeşidini hizmete sunmaktadır. Gıda sektöründe hizmet gösteren firmaların her zaman en çok tercih edilen firmalar olması dikkat çekmektedir. McDonald’s firmasının ülkemiz de 27 yıllık bir geçmişi vardır. Bundan dolayı özellikle gençlerin tercih ettiği bir firmadır.

McDonald’s firmasında genel de üniversite öğrencileri veya vasıfsız olan kişiler tercih etmektedirler. Vasıfsız elemanları genel de orada yetiştirerek işi öğretmektedirler. Üniversite öğrencileri için ise part-time iş imkanları sundukları için bir çok genç öğrenciyi McDonald’s da görebilmeniz mümkündür.

McDonald’s Personel Alımı İş İlanları 2018 yılında ki ilanlarına göz atalım;

– Ekip Üyeleri /Türkiye Geneli
– Bakım Görevlisi /İstanbul-Avrupa
– Motorlu Kuryeler /Türkiye Geneli
– Temizlik Ve Bakım Görevlisi /İstanbul-Avrupa

McDonald’s Personel Alımı İş İlanları 2018 yılı içerisinde de büyümeye ve personel alımı yapmaya devam edecektir. Sizde bu ilanlar hakkında bilgi alabilmek için sitemizi takip edebilirsiniz. İlanların diğer detaylarını görmek, başvuru da bulunmak için sitede yer alan bağlantıları takip edebilirsiniz.

https://www.eleman.net/mcdonald-s_f409330.html

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın