Media Markt Personel Alımı İş İlanları 2018

1 yorum
982 okundu

Media Markt Personel Alımı İş İlanları 2018 yılında da devam etmektedir. Media Markt teknoloji mağazaları her türlü teknolojiyi içinde barındıran mağazalardır. Asıl şirket adı Media Saturn olan şirketin 16 ülke de 870’den fazla mağazayı desteklemektedir. Bir çok ülke de mağazası olan firmanın 60.000’e varan personel sayısı ile büyük bir istihdam oluşturmaktadır. Büyük teknoloji şirketlerinde ki iş imkanları ve alabileceğiniz maaşlar normal piyasadan biraz daha çok olur. Bu durumdan dolayı çokça tercih edilen firmalar arasında yer alırlar.

Teknoloji şirketlerinde çalışmanın bir diğer avantajı da bir çok yenilikten daha önce haberdar oluyor ve herkesten önce test edebilme şansına erişiyorsunuz. Henüz satışa yeni çıkmış bir telefon geldiğinde ve siz Media Markt’te çalışıyorsanız herkesten önce test edebilme şansınız vardır. Media Markt ülkemiz de çokça tercih edilen şirketlerden biridir.

Media Markt Personel Alımı İş İlanları 2018 yılında yapacağı alımlara göz atalım;

– Stajyer /İstanbul-Avrupa
– Veri Yönetim Uzmanı /Türkiye Geneli
– IT Project Manager (E-Commerce) /İstanbul-Avrupa
– Genel Başvuru /Türkiye Geneli

İlanlar ile ilgili detaylar için sitemizi sürekli takip edebilirsiniz. Diğer bilgiler ve başvuru için sitede ki bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/media-markt-is-ilanlari-c11914-p2090/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Media Markt Personel Alımı İş İlanları 2018 (1 Yorum)