Migros Personel Eleman Alımı 2018

11 yorum
2.178 okundu

1941 yılında ortaya çıkmış olan ve her geçen gün tüm dünyada büyümeye devam eden Migros, yeni yüzü ve reklamları ile ülkemizde de çok ciddi şekilde satışlar yapmaktadır. Özellikle büyük şehirlerin tamamına yayılmış olan ve fiyatları ile insanları kendisine çekmeyi başaran Migros, 2018 yılında daha fazla personel elemana ihtiyaç duyacaktır.

Migros personel eleman alımı iş ilanları 2018 da kaç kişi ile yapılacak bilinmez ancak; bu tarz büyük kuruluşların her daim alımları devam eder ve asla bitmez. Türkiye’de binlerce çalışanı olan Migros güncel ilan eklemeye her zaman ediyor. Özellikle bugün baktığımız zaman çalışanlarına da değer verdiği görülen bir firma olması sebebi ile de birçok kişi burada çalışmayı tercih ediyor.

Migros personel eleman alımı iş ilanları 2018 da nasıl olacak diye bakarsak karşımıza şu pozisyonlar çıkmaktadır.

– MAĞAZA PERSONELİ,
– DEPO GÖREVLİSİ,
– KASİYER,
– SEZONLUK MEYVE VE SEBZECİ,
– TEZGAHTAR,
– KASAP (TÜM TÜRKİYE GENELİ),
– SANAL MARKET ELEMANI.

Migros personel eleman alımı iş ilanları 2018 da bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Yaklaşık olarak internette 100’e yakın ilanı bulunan Migros, bu ilanlarını her gün yenilemekte ve güncellemektedir. Sizlerde hem yukarıda yer alan hem de diğer sitedeki ilanlar hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/migros-is-ilanlari?firma=100798

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Migros Personel Eleman Alımı 2018 (11 Yorum)

  1. Daha önce şok da çalıştım deneyemim var sizinle çalışmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim çok ihtiyaçim var istanbul Kıraç da oturuyorum

  2. Mağaza personeli ve sanal market elemanı pozisyonlarında değerlendirilmek isterim. Daha önce bu işi yapmadım ama çok azimli,caba gösteren,bir işe başladığım gibi bitirmeyi de ilke edinen bir yapım var.

  3. Bende calismak istiyorum sanal market görevlisi veya temizlik icin olabilir raf düzen vs. Manisa salihli